Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kadrowa okradała kolegów i koleżanki z pracy żeby spłacić długi. "Ufaliśmy naszej Albince"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Tam jest potrzebna kontrola! Człowiek idzie tam na rozmowę rekrutacyjną. A traktują jak śmiecia. Skoro ustawiane są zatrudnienia to po co je ogłaszać? Niech się za wszystkich tam wezmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to j..y złodziej ta wasza kochana Albinka.. ojooj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI TO TYLKO W FIRMACH PAŃSTWOWYCH.POKAŻCIE MI PRYWATNĄ FIRMĘ ŻE DOCHODZI DO KRADZIEŻY PIENIĘDZY PRZEZ PRACOWNIKA ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loj Durny hehe kontrola w urzędzie ? Przecie to kaczorkowe znaczy państwowe haha oni będą dezubekizacje robić ulicom i płacom haha zróbcie w urzędach gdzie się poprzedni ustrój zatrzymał dawno i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... ciekawe tylko czy została zwolniona czy się sama zwolniła, bo coś sie wydaje, że dyrekcja jej jednak nie zwolniła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jej nie ufałam, albina ma głęboko osadzone oczy i rozdwojony na konu nos, to mi wystarczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdolna była ta wasza Albinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalni tak mają . Jak jest to trzeba brać , najlepiej wszystko. I to się ludziom podoba., bo na nich glosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...