Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kanar wsiądzie częściej, ale za to... pod krawatem

Utworzony przez enve, 29 czerwca 2013 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Nie wydaje mi się, żeby bez biletu najwięcej jezdziło uczniów. Najwięcej jezdzi na gapę bezdomnych w wieku 45-60, śmierdzących i zaszczanych, których nikt nie spisuje bo niby jak potem wyegzekwować zapłate?? Tylko dlaczego ja mam płacić za ten smród i bakterie od zapijaczonego menela???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego używacie obelżywego określenia "kanar" wobec kontrolerów biletów? Co was tak oburza w kontrolach biletów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie tak, że przednimi drzwiami wsiadają ludzie z biletami, tylnymi wysiadają wysiadający i pozwalniajcie tych nierobów. Raz dałem kanarowi w ryj, bo zasłużył. Ale nie w Lublinie. A proponowane rozwiązanie jest już stosowane w Lizbonie. Tam nie ma czegoś takiego jak kontrola biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne wspolczucie dla kontrolerow dobrze ze mi w pracy nie narzucaja noszeniea krawatu ,...beda mieli za co lapac huligani podczas przepychanki na przytanku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie tak, że przednimi drzwiami wsiadają ludzie z biletami, tylnymi wysiadają wysiadający i pozwalniajcie tych nierobów. Raz dałem kanarowi w ryj, bo zasłużył. Ale nie w Lublinie. A proponowane rozwiązanie jest już stosowane w Lizbonie. Tam nie ma czegoś takiego jak kontrola biletów.
a ty myslisz ze w polsce to  ktoredy bez biletu bedziesz wchodzi l napewno sie wcisniesz  do busa  tylem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowite dno przedstawiasz swoją tworczościa panie smaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze panie kontroleki beda w szpilkach  na wysokim obcasie dla zachowania rownowagi w jadacym autobusie , zawsze bedzie mozna taka kobiete popchnac w przepychance wieksze fory do ucieczki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne wspolczucie dla kontrolerow dobrze ze mi w pracy nie narzucaja noszeniea krawatu ,...beda mieli za co lapac huligani podczas przepychanki na przytanku 
Dlatego właśnie krawat na gumce... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to da jak dalej nie będą podchodzić do "drechów" - pół Tatar, Bronowic i Starego Miasta jeździ bez biletów a kanary udają, że ich nie widzą. Nie popuszczą tylko dzieciom z podstawówki - najgorsza jest taka stara "kanarzyca" - ruda w okularach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...