Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdaje się ,ż e Wiles nie będzie rektorem UMCS. Za brednie otrzymał Nobla, tj. Medal Abela. Król uściśnie dłoń oszustowi. Przecież "delta" jest równa kwadratowi iloczynu trzech potęgo wykładniku pierwszym q > 3, które z założenia spełniają FE. Jeżeli podstawy tych potęg nie są zdefiniowane na mocy przesłanek, to nie jest możliwe uzyskanie sprzecności. Wiles nie ma pojęcia o prawdziwym dowodzie WTF (FLT). Nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4, oprócz mnie. Nikt na świecie nie udowodnił WTF dla nie parzystych n, oprócz mnie. Wykazanie za pomocą metody regresji kwadratów fałszywości równania X^{4} + Y^{4} = z^{2} nie stanowi dowodu WTF dla n=4. Z FE nie wynika, że Z=z^{1/2} i z równania powyższego nie wynika, że z=Z^{2}. Tu nie wchodzi w rachubę analogia: 7^{2} + 24^{2} = 5^{4}. Trójka (7,24,5) nie jest trójką pitagorejską, którą opisują dwie względnie pierwsze liczby Diofantosa u>v, przy różnicy nieparzystej u-v. Moje wyniki są dostępne za pośrednictwem Google: lwgula PIS nie przywróci KS. Nikt nie powstrzyma starego zła. Nowe zło działa obok zła starego. Stopnie zagrożenia rosną w obu przypadkach. Coraz wyższe stopnie przeciwdziałania nie przynoszą oczekiwanych wyników. Niektórym ludziom się wydaje, że mają gotowe rozwiązanie lub że szybko by je znaleźli, gdyby im to umożliwiono. Człowiek z ulicy nie otrzyma takich uprawnień. Systemy zawodzą. Islamizacja wydaje się być nieuniknioną. Jestem mniej, niż z ulicy. Mnie po prostu nie ma, więc rzekłby ktoś, że popieram wszelkie zło. Chciałbym tylko ukarania ludzi odpowiedzialnych za całkowite wykluczenie mnie z istnienia. Dramat ma miejsce. Popieram żądanie poprawy prawa i jego właściwego stosowania. Nie znam sytuacji, podonie jak większość tu komentujących. To oznacza, że nie mam pojęcia, jak zapobiec zabójstwom, zamachom, terrorowi i w ogóle złu. Nasuwa się ..., ale nie widzę sensu CICHEGO KRZYKU - dajcie mi dane, a rozkmienię problemy. Moi wrogowie sa pewni, że nie zginą w żadnym zamachu, są pewni, że nie mam żadnych szans na istnienie. Innymi słowy mam mniej do powiedzenia od przeciętnego bezdomnego, który nie ma żadnego fachu. Właściciel zakładu pogrzebowego: TERAZ MA WIELE DO POWIEDZENIA. Utrzymujący się z wnajmu: JEGO ZAPYTAJ, TO ZNAJDZIE ROZWIĄZANIE. Młodzi: NIE UWAŻAMY CIĘ ZA ŚWIRA, ALE NIE CHCEMY SŁYSZEĆ O ... . Matka młodego sędziego sądu: PAN TO I TAK JEST NAJMNIEJ GROŹNY ZE WSZYSTKICH, KTÓRYCH STĄD ZNAM. A wcześniej: ALE WYNIKI!. Tak, czy siak, nie istnieję. Szczerze? Chyba górę wziąłby mój honor i za żadne pieniądze nie pomogę. Wolę umrzeć albo zginąć. Google: lwgula z=Z^{2}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają pojęcia kim są profesorowie? Absolutnie się tu nie podlizuję. Zawsze to mówiłem. Każdy prof dr hab. lub dr hab. lub dr , to jak wielokrotny mistrz świata lub wielokrotny złoty medalista IO. Nie wiem dlaczego twierdzą, że wszystkie moje wnioski to brednie. Kilka lat temu WiceRektor UMCS tak nie uważał. Nie jest jednak matematykiem. Zdumiewajace jest niedostrzeżenie tak przepięknych wniosków twórczych i traktowanie ich za zdania bez sensu logicznego. Za to powonna być potworna kara. Nie roz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. Nie wolno? Wolno! Bo będzie dla każdego. For all (for any, for each) relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Wiadomo, że podstawa drugiego składnika jest równa Y^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata i cacy - istnieje podstawa kwadratu w sumie mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Nic podobnego. LWG drąży i drąży, by uciec z niewoli. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Bajka. Otóż dlatego, że z założenia podstawa kwadratu będącego sumą nie może być kwadratem, a to oznacza, ze nie ma dowodu dla n=4. Dowód były wtedy i tylko wtedy, gdyby równanie wyjściowe X^{4} + Y{4} = z^{2} było następnikiem równania Fermata dla n=4. Na mocy mojego twierdzenia ta suma nie może być kwadratem: (u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}. Tego nie wolno z góry przyjmować, skoro ma to być dowód także dla n=4. Zrozumiano? Dlatego tylko mój dowód WTF dokładnie dla n=4 jest jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla n=4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście dalej pytamy, czy istnieją takie u,v i Y, że ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...