Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy tapani ma kolczyk w nosie czy tylko się tak mi wydaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poligonie wojskowym też może przebywać każdy ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy właściciel lasu wie, że horda dzikich aktywistów udeptuje mu ściółkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga pani, nie życzę sobie żeby pani z innymi aktywistami wchodziła do mojego lasu. Myślę że znajdzie się więcej właścicieli prywatnych. Łatwo rządzić się nie swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Niemiec blokowac!!! Czemu tam nie probujecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIemcy otwierają elektrownię zasilaną węglem - tam idźcie nieroby polegiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tapani ma kolczyk w nosie czy tylko się tak mi wydaje?
 zwierzęta kolczykuje się w celu identyfikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lesie ma prawo przebywać właściciel lub ewentualnie dzierżawca. Każdy kto przeszkadza lub uniemożliwia wykonywanie im zadań, które oni uważają za celowe w danym momencie jest intruzem i tak powinien być traktowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaceruję codziennie w lesie i nikt mi nie przeszkadza. Mam wrażenie, jako kierowca, że dzikie zwiarzęta wędrujące w poszukiwaniu pożywienia stanowią coraz większe  zagrożenie dla ludzkiego życia - zapewne to skutek sztucznego dokarmiania przez człowieka. Mam nadzieję, że koła łowieckie dostrzegają ten problem i przyczynią się do unormowania zjawiska. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do zwierząt ale często jest hipokryzja że walczy się o dziki, karpie a jednocześnie chce się legalnego mordowania dzieci pod nazwą "aborcja" która ma wyciszać głos sumienia ......... google : " Chrystus też jadł mięso - 12 biblijnych przykładów że zabijanie zwierząt ku jedzeniu nie jest grzechem "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma też prawo do wolności, czy to znaczy, że należy wypuścić wszystkich przestępców ? Chyba nie. Jest czas na spacery czy grzybobranie. Jest też czas na odstrzał dzików ze względu na poważne zagrożenie związane z chorobą asf i nikogo nawet średnio inteligentnego nie trzeba do tego przekonywać. Więc zamiast się ośmieszać proponuje zająć się czymś bardziej profuktuwnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni ...terroryści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż w danym rewirze statystycznie polowania odbywają się 5 - 6 razy w roku więc na spacery po lesie na łonie przyrody masz dni 360 - 358 . Jak sama mówisz, to wiesz jak sobie sprawdzić kiedy na ten spacer wyjść nie będziesz mogła bo zostaniesz ukarana mandatem a w przypadku recydywy, prawo potraktuje cię jak zwierzynę łowną i trafisz jak zwierzątko do klatki za kratki . Słuchajcie ...... niech mi ktoś powie z czego takie oszołomstwo żyje bo nie sądzę że na utrzymanie zarobi zbierając jagody i grzyby w czasie tych wędrówek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to takie badziewie sponsoruje ,ni sensu ,ni logiki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba aż bata w postaci specustawy, żeby im wytłumaczyć że nie należy przeszkadzać innym w wypełnianiu obowązków. Tępe dzidy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wśród 100 tysięcy polskich myśliwych roi się od znanych nazwisk. Oprócz wymienionych są wśród nich także Waldemar Pawlak, Wojciech Olejniczak, Włodzimierz Cimoszewicz, Radosław Sikorski, Dariusz Rosati, Elżbieta Radziszewska, Jan Kulczyk, a także wielu ambasadorów... " - newsweekpl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore "hobby"! Nawet weterynarze dla rozrywki zabijają w weekendy dzikie zwierzęta - mam taki przypadek w rodzinie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za życiem,za prawem do życia zwierząt.Myśliwstwo powinno zostać zabronione,to prymitywna forma rozrywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alle o so chosiii...?? coć lala za budkie skrziżujem oddechi a potem hooopsa na trfkie i będziem się borsucić... :P:P:P we wtem lesie :):):) i będziem tak goło biegać :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos dziwnie jednakowe te komentarze. Ten sam autor? Do rzeczy. Jak przenosi sie ASF? Szczatki z chorych zwierzat takie jak tkanki, wydzieliny i plyny ustrojowe zamiast utylizowane i zabezpieczone w calosci czyli jako jeden kompletny organiym · sa uwalniane i rozprzestrzeniane po terenie polowania i przechowywania a takze przenoszone dalej. Kto i co przenosi? Mysliwi na swoim ciele, odziezy, oponach pojazdow. Inni ludzie ktorzy przypadkowo maja kontakt z resztkami. Zwierzeta domowe i dzikie. A wiec czy odstrzal dzikow w taki sposob ma sens? Moze gdyby wszyscy rozumieli mechanizm i przestrzegali zalecen. Moze . Ale rzeczywistosc jest daleko inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...