Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do autora. Jestes chamem. Bez pozdrowien. Folkatka
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2016 r. o 18:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo rząd rozdaje po 500 zł  zmuszając tym samych zdrowych młodych rodziców do lenistwa, nie pracowania, no bo i po mają się męczyć jak dostaną za darmo a tu dla chorych nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Siepomaga' i inne portale polecam rodzicom - można szybko sprawę nagłośnić i zebrać środki. Ja pomagam dość regularnie. Powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Siepomaga' i inne portale polecam rodzicom - można szybko sprawę nagłośnić i zebrać środki. Ja pomagam dość regularnie. Powodzenia!!!
ja tylko dodam, ze mowa o portalach crowfoundingowych (i to trzeba wpisać w wyszukiwarkę). Skuteczność potwierdzona, też w miarę mozliwosci wspieram rożne akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj gimbusie. Twoja wypowiedź jest nie na miejscu. Dokładnie zrozumiałem ze chodzi Ci o wygląd dziecka. Życzę Ci przymusowej pracy społecznej na oddziale onkologii i Hematologii w Lublinie, żebyś sobie popatrzył jak wyglądają dzieci po chemii. Wygląd dziewczynki spowodowały konieczne w tym leczeniu sterydy. Zastanów się 100 razy zanim coś powiesz i zanim kogoś skwlrzywdzisz. Pomyśl co mogą czuć rodzice dziecka czytając Twój idiotyczny komentarz.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2016 r. o 18:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1273080" timestamp="1453991686 Ten post napisało kompletne ZERO i na pewno brakuje temu komuś rozumku.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2016 r. o 18:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ze nie zareagowalam wczesniej. Wasze odpowiedzi zostawilam, w nadziei, ze moze autor sie zreflektuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...