Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dendrofob 700-lecia P0starał się bardzo, żeby z Koziego Grodu uczynić Detroit nad Bystrzycą, gdzie P0siadanie auta jest niezbędne do funkcjonowania, P0nieważ K0munikacja miejska P0dlega procesom wygaszania.
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, sąsiedzi muszą ją tam uwielbiać... "niektórzy składają takie kuriozalne wnioski, bo mają za ciemno w mieszkaniu". "Kuriozalne" (sic!) Pewnie kolejny przypadek kiedy jakaś baba szantażuje pół bloku, bo nie wie co z robić z czasem wolnym. Zawsze się takie zdarzają - jedna kocha gołąbki i je dokarmia i nie da sobie wytłumaczyć, że sraluchy roznoszą choroby. Inną denerwuje, że dzieci grają w piłkę. A jeszcze inna przytula się do drzew i to jej daje satysfakcję. A, że sąsiedzi mają ciemno - kogo to obchodzi? Śmieszna gazecina z tego DW, z ludzi ze śladowym poparciem społecznym kreuje na głos ludu. W czasach minionych mówiło się o osiedlowych pieniaczach, dziś to "aktywiści" - ładniejsza nazwa xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak burzy przyjdzie i powywala drzewa to płacz że passata przygniotło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać jak pocieszny redaktor Smaga wypuści artykuł o tym, że na osiedlu Paderewskiego zbyt rzadko są koszone trawniki. Może nawet w tej sprawie napisze do redakcji tajemniczy czytelnik, pan Tomasz albo pan Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już trzepiesz w łapki w imieniu Dendrofoba 700-lecia, śmierdząca ścierK0 dewelo-marszałkowska
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta wręcz zwalająca z nóg yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli sprawiedliwej oceny - P0gromca Drzew z Jakubowic nie jest jedynym odP0wiedzialnym za wzniecanie nienawiści do drzew i do przyrody
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam panią Alinę i zastanawiam się dlaczego przed publikacją artykułu nie sprawdzono historii zdrowia owej pani bo większość z lokatorów wie że ta pani jet chora psychicznie mało tego ona terroryzuje osiedle. Powinna być zamknięta w szpitalu dla obłąkanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam panią Alinę i zastanawiam się dlaczego przed publikacją artykułu nie sprawdzono historii zdrowia owej pani bo większość z lokatorów wie że ta pani jet chora psychicznie mało tego ona terroryzuje osiedle. Powinna być zamknięta w szpitalu dla obłąkanych.
  Znasz osobiście p. Alinę i posuwasz się do insynuacji, czy tylko jako członek konsylium lekarskiego łamiesz tajemnicę lekarską?! Wydawać by się mogło, że po haniebnym przypadku Krystiana  Brolla  nikt w Polsce nie posunie się już do próby eliminacji ze społeczeństwa myślących inaczej poprzez sugestię izolacji  w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wydawałoby się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz osobiście p. Alinę i posuwasz się do insynuacji, czy tylko jako członek konsylium lekarskiego łamiesz tajemnicę lekarską?! Wydawać by się mogło, że po haniebnym przypadku Krystiana  Brolla  nikt w Polsce nie posunie się już do próby eliminacji ze społeczeństwa myślących inaczej poprzez sugestię izolacji  w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wydawałoby się!
Ale to wyłącznie Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur - definitywnie rozwiązuje wszystkie problemy. Wykolejonych popierdółek, nawiedzonych melepetów, jazgotliwych nieudaczników-pieniaczy - zwłaszcza. Tudzież wszelkiej maści monotematycznych przegrywów życiowych, owładniętych dodatkowo szaleństwem grafomanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Znasz osobiście p. Alinę i posuwasz się do insynuacji, czy tylko jako członek konsylium lekarskiego łamiesz tajemnicę lekarską?! Wydawać by się mogło, że po haniebnym przypadku Krystiana  Brolla  nikt w Polsce nie posunie się już do próby eliminacji ze społeczeństwa myślących inaczej poprzez sugestię izolacji  w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Wydawałoby się!    
  Ale to wyłącznie Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur - definitywnie rozwiązuje wszystkie problemy. Wykolejonych popierdółek, nawiedzonych melepetów, jazgotliwych nieudaczników-pieniaczy - zwłaszcza. Tudzież wszelkiej maści monotematycznych przegrywów życiowych, owładniętych dodatkowo szaleństwem grafomanii.
  Bądź zdrów(a), bo tobie nawet solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur — nie pomoże rozwiązać podstawowych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź zdrów(a), bo tobie nawet solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur — nie pomoże rozwiązać podstawowych problemów.
Ale to już wyłącznie Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur - definitywnie rozwiązuje wszystkie problemy. Wykolejonych popierdółek, nawiedzonych melepetów, jazgotliwych nieudaczników-pieniaczy - zwłaszcza. Tudzież wszelkiej maści monotematycznych przegrywów życiowych, owładniętych dodatkowo szaleństwem grafomanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...