Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca karetki z podrobionym prawem jazdy! Wiózł matkę z dzieckiem i wjechał w autobus MPK

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2019 r. o 13:11 Powrót do artykułu
LUBLIN - MIASTO INSPIRACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pokazał podrobione prawo jazdy? lepiej było jak pewien pan redaktor bez prawka być pod wpływem to by mu uszło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nazywał się cimoszkiewicz, piwnik lub najshtub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kryminał !!! Potencjalny "zabójca" w karetce czyli pojeździe o uprzywilejowanym ??? A gdzie przełożeni tego "cymbała" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 20 lat nie ma już kierowców karetek i sanitariuszy. Są RATOWNICY MEDYCZNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten wieśniak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie na dodatek Ukrainiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A badania psychotechniczne miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U. Med. to nie karetka PRM tylko transport zapewne firmy prywatnej w którym każdy Janusz może sie zatrudnić jako kierowca a co do wymogu odpowiednich dokumentów na pojazdy uprzywilejowane to może ktoś się wypowie czy takich w ogóle wymagają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nazywał się cimoszkiewicz, piwnik lub najshtub
 Gdyby tak się nazywał to nie był by kierowca tylko dyrektorem pogotowia. Co najmniej dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szef dokumentow nie widział? Mam nadzieję, że prywaciarz beknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biefne dziecko wiózł pewnie z matką do szpitala. To dojechali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co nie ma  racji rząd, że likwiduje prywatny transport sanitarny? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYKŁAD NAJSZTUBA - po jaką ... uczyc się przepisów, robić prawko, przeglądy, badania i ubezpieczać... skoro i tak sąd osądzi własciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojazd przerobiony z dostawczaka, okno wyciete gumówką i wklejona szyba? Kryminał dla przebierńców! A kto z NFZ podpisał z takim podmiotem umowę na transport medyczny? Ziemniaki wozić a nie ludzi. Kiedy kontrola z Ministerstwa Zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdziłem przez lato tirem we Francji. Nikt nigdy nie sprawdzał mi prawa jazdy. Wystarczyły moje zapewnienia. Gdy by był kłopot to pewnie mój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie bolt przejął rynek transportu sanitarnego w innowacyjnych firmach uprawnienia nie są wymagane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest więcej samochodów służbowych administracji centralnej niż karetek pogotowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednej z największej firmy trpansportowej w Lublinie zwykli sanitariusze jeżdżą w polarach i kurtkach z napisem ratownik medyczny. A kierownik oddziału lubelskiego traktuje ratowników jak szmaty bo sam jest zwykłym lizusem.Sprawdzajcie ludzie kto do wąż przyjedzie bo NFZ nigdy nie sprawdza zatrudnionych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam tez mi sensacja  , w polsce co drugi ukrainiec , lewe prawko  ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...