Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca nie żyje, pięcioro rannych

Utworzony przez jerry, 23 marca 2008 r. o 17:13 Powrót do artykułu
światełka samochodów nie pomogły ... poza tym warunki drogowe były bardzo dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, tragedia się wydarzyła.. ale policja wcale nie pomagała w tym, żeby uniknąć ewentualnej kolejnej.. Ci, którzy znają trasę będą wiedzieli o co chodzi... W połowie zakrętu/zjazdu/podwójna ciągła z góry stał sobie młody policjant, który "kierował ruchem".. Nie dość, że robił to w miejscu niebezpiecznym (można było trochę wyżej, na prostej drodze blisko skrzyżowania na Dąbrowicę, to podchodził do każdego samochodu podjeżdżającego do Niego i słowem "zawracamy" kierował ruchem... :| A czy nie można inaczej? Pomyśleć, spojrzeć, że rejestracja zamiejscowa, poinformować co się stało, którędy można objechać to miejsce.. To nie kosztuje aż tak wiele Pozostawiam to do przemyślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
światełka samochodów nie pomogły ... poza tym warunki drogowe były bardzo dobre
to nie wlaczaj swiatelek, moze cie jakis tir trafi. a tak wogole to w czym mialy pomoc te swiatelka??? dalej nie wiecie o co chodzi ze swiatlami.... szkoda mi takich jak ty... beznadzieja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA TO BEZNADZIEJA !!! Zgadzam się stał tam tłumok i poinformował mnie abym wrócił i skręcił w prawo - jeździłem po polnych drogach 1 h !! Nie można pokierować normalnie ruchem , stanąć wcześniej poinformować a nie kazać zawracać przed samym wypadkiem !!!! Ale to za trudne dla naszej policji stanąć w krzakach to potrafią !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy Al.Kraśnickiej!!!!-bo jest jeden Kraśnik i jedna aleja... a nie tak jak napisano przy Al.Kraśnickich!!!! bo nie ma kilku Kraśników!!! ...
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...