Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca trolejbusu zasłabł za kierownicą

Utworzony przez Janosik, 26 marca 2011 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Zwalajcie dalej swoje życiowe porażki na kierowców mpk,a będą padać jak muchy na zawały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałam tym trolejbusem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki eksploatacji ludzi. Proponuję więc podwyższenie wieku emerytalnego do 95 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze pogotowia? to ilu ich było?Pewnie trzech:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedza naszych redaktorów z dziennika zachwyca - lekarze wyprowadzili go z szoferki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY BYL ZBADANY STAN TRZEŹWOŚCI TEGO KIEROWCY? Jak spędzil wczorajszy wieczór, czy nie by zbytnio eksploatowany przez niewyżytą malżonkę w nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
jechałam tym trolejbusem...
I co w związku z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
I co w związku z tym?
i to w związku z tym, że tam byłam i byłam tego świadkiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za jełopa to pisała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Takie są skutki eksploatacji ludzi. Proponuję więc podwyższenie wieku emerytalnego do 95 lat.
Masz rację- pierdzistołki i drzemluchy z juniwersytetów wraz z polit-ykami niech podnoszą wiek emerytalny ; górnikom,maszynistom i nastawiaczom,kontrolerom ruchu lotniczego,robotnikom budowlanym i drogowym,nauczycielom,policjantom operacyjnym,marnarzom ,hutnikom,elektrykom z ekip utrzymania trakcji przesyłowych ..... to tym biedakom zamiast odpraw emerytalnych będą bezpośrednio po zatrudnieniu,wypłacać zasiłek pogrzebowy.....Ku zadowoleniu Tuska,Fedakowej,Boniego i Rostowskiego.....o ile wcześniej tego zasiłku całkowicie nie zlikwidują ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś powalony gość az w głowie sie nie mieści ze w takich chwilach masz takie mysli. Zal mi Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mietek~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda!!! Święta prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Takie są skutki eksploatacji ludzi. Proponuję więc podwyższenie wieku emerytalnego do 95 lat.
Może był permanentnie zestresowany za co kupicć dzieciom papu? Ile teraz MPK płaci kierowcom, dalej 7,5 zł/godz brutto? (podawanie pensji brutto to jak podawanie długośc członka wraz z kręgosłupem ;lol: ) Bo prezesowi coś około 20 tysięcy miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLKA deb***U NIE STAĆ CIEBIE NA "SWÓJ" INDYWIDUALNY NICK,TYLKO UDAJESZ KOGOŚ INNEGO? Kolka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
CZY BYL ZBADANY STAN TRZEŹWOŚCI TEGO KIEROWCY? Jak spędzil wczorajszy wieczór, czy nie by zbytnio eksploatowany przez niewyżytą malżonkę w nocy?
Weź Ty się zastanów nad tym co piszesz! Jesteś idiotą skoro mogłeś pomyśleć że odpowiedzialna osoba wsiada za kierownicę autobusu pod wpływem alkoholu! Nie znasz osoby ani okoliczności więc ZAMILCZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...