Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ogromne korki na drodze wylotowej z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2019 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Ale potem jak będzie równy asfalt, to będzie można jeździć 180/h i będzie szansa nadrobić ten stracony w korkach czas. To jest Polska, tu się zapie... i zabija pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też stałam ok 40 minut. Gdyby panowie z kierowania ruchem przepuszczali samochody w cyklu 10 minutowym, to chyba byłoby troszeczkę płynniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo!!! Scypta mnie z Łyncną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ta droga była równa, gorzej jest za torami i tam nikt nie remontuje już bardzo długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens ma ten remont? Przecież ta droga była w bardzo dobrym stanie. Coś tu ewidentnie śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remontują odcinek drogi który był w dobrym stanie, może czas pomyśleć o remoncie odcinka od Leclerka do przejazdu kolejowego na ulicy Turystycznej- to jest dramat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dojeżdżających z Lycny należało by postawić market, tak jak postawili Felicity dla tych ze Świdnika, żeby się do miasta nie pchali. Mało, że jak jakiś mistrz prostej ciśnie na pięćdziesiątce dziewięćdziesiątką - z reguły LLE - to jeszcze im lepszą drogę robią. Niech najpierw te "mistsze kierownicy" nauczą się jeździć po ludzku, a dopiero później remontować drogi dojazdowe do tej pipidówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadki widok. Rower na jezdni. Jazda rowerem po chodniku stała się taką plagą, że część ludzi (nawet kierowców) uważa, że rowerem powinno się jeździć po chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy remont Witosa? Ile jeszcze aut pójdzie do remontu zawieszenia przez te dziury, koleiny i inne wertepy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad '' Claudia Klein '' - CZY ADMINISTRATOR STRONY CIĄGLE ŚPI, ŻE NIE WIDZI TAKICH NACHALNYCH BEZPŁATNYCH REKLAM ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczyłbyś tych mistrzów kierownicy z Lublina na rondach w Łęcznej , to jest dopiero dramat i śmiech ,rajdowcy z Lublina. Gdyby nie ludzie z Łęcznej i swidnika to te wasze marketu dawno by popadały bo za co niby macie tam robią zakupy??,:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest obwodnica a ta wieś się pcha , tam gdzie remont, płatny wjazd do miasta dla tych LUB i LLE i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest obwodnica a ta wieś się pcha , tam gdzie remont, płatny wjazd do miasta dla tych LUB i LLE i koniec
 W drugą stronę również, za wyjazd z tej największej wsi na wschód od Wisły należy wprowadzić opłaty aby miszczowie osiedlowych dróżek nie wyżywali się na długich prostych prowadzących nad jeziora lub do mamusiów i łojców po zaopatrzenie słoikowo kartoflane. Jakim trzeba być  I D I O T Ą aby pisać takie bzdety jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mówiono "moja wieś moja droga". Teraz wypadało by powiedziedzieć "każda droga jest moja bo jestem ze wsi". Idiotów nie brakuje ani w Łęcznej ani w Świdniku ani w Lublinie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo już ciemnota ze wsi LLE się naburmuszyła buhaha, wygrodzić was dechami bez dojazdu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...