Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy niszczą wyremontowane chodniki w Lublinie. Miasto nie chce stawiać słupków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 20:31 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Przedsiębiorcy z centrum nie będą zadowoleni z tych słupków. To jest pewne.
  Niech sobie jaśnie pan kurier wózek na towar kupi! To co sie dzieje na chodnikach to istny dramat! 3 A że płacimy jakieś kosmiczne sumy za fuszerkę, to inna sprawa! Na chodniki przy ulicy gdzie mieszkam wjeżdżają busy z towarem i kostka jest w dobrym stanie, ale budowano to jakieś 12 lat temu! Teraz kostka albo płyty leżą nierówno zanim jakikolwiek samochód zdąży je zniszczyć! Inna sprawa, że tam projekt zakładał wjazd samochodów, a wąskie chodniki w centrum są DLA PIESZYCH, a nie masy samochodów parkujących na dziko! Jednak solidniejsza podbudowa nie zaszkodziłaby tak czy inaczej, przy wykonastwie za takie pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w artykule jest napisane, że nie ma pieniędzy na słupki?
mieszkaniec napisał:
undefined napisał:
Jak to gdzie?! Urzędnik sie żali, że są drogie! 400 zł za słupek, 200 zł za łańcuch!
Żali się bo to faktycznie dość droga sprawa - w Krakowie zakupiono    3419 słupków za 800 tys.
Za to remont deptaka za 13 mln jest wyceniony adekwatnie do zakresu prac. Ciągłe remonty niszczonych chodników na marnej podbudowie też są tanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mnie pamięć nie myli to parkowanie na chodnikach dozwolone jest tylko dla samochodów osobowych i motocykli. Wszystkie samochody dostawcze i samochody z kratką nie mają prawa parkować na chodniku, to one najbardziej niszczą chodniki. Gdzie są służby które powinny to wyegzekwować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w artykule jest napisane, że nie ma pieniędzy na słupki?
undefined napisał:
mieszkaniec napisał:
undefined napisał:
  Jak to gdzie?! Urzędnik sie żali, że są drogie! 400 zł za słupek, 200 zł za łańcuch!
Żali się bo to faktycznie dość droga sprawa - w Krakowie zakupiono    3419 słupków za 800 tys.
Za to remont deptaka za 13 mln jest wyceniony adekwatnie do zakresu prac. Ciągłe remonty niszczonych chodników na marnej podbudowie też są tanie.
 Co ma deptak do treści tego artykułu? Weź ty się lecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak będzie się poruszać karetka i służby porządkowe gdy wszędzie nawalą słupków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
undefined napisał:
undefined napisał:
 Przedsiębiorcy z centrum nie będą zadowoleni z tych słupków. To jest pewne.
Przedsiębiorców trzeba nauczyć, że towar dostarcza się wóżkami. Tak robi się na Zachodzie, zresztą są sklepy w Lublinie, że nie da podjechać pod sklep i jakoś sobie rodzą (wóżkami).
Na zachodzie przedsiębiorcy mają trochę więcej pieniędzy...
 Bez przesady. Ile taki wózek kosztuje? 100 000 000 PLN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ciekawe jak będzie się poruszać karetka i służby porządkowe gdy wszędzie nawalą słupków?
 A jak mają się poruszać karetki jak chodniki są zastawione samochodami? Są slupki demontowalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sobie tak myślę, że urzędnicy dobrze wiedzą o tym, iż postawienie słupków sparaliżuje całkowicie centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a ja sobie tak myślę, że urzędnicy dobrze wiedzą o tym, iż postawienie słupków sparaliżuje całkowicie centrum miasta
  obrońca urzędnika? niemożliwe. weź się do pracy urzędniku a nie kawę pijesz przy gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a ja sobie tak myślę, że urzędnicy dobrze wiedzą o tym, iż postawienie słupków sparaliżuje całkowicie centrum miasta
 Slupki stoją np. na 3-go Maja i jakoś paralizu tam nie widać. Jest porządek i bez problemu można przejść chodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę żadnym urzędnikiem, coś sobie ubzdurałeś ale nie mam zamiaru cię uświadamiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawianie wszędzie słupków to nie jest wcale takie idealne rozwiązanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety narod jest jak bydlo na pstwisku trzeba odgradzac sie płotami, słupkami najlepiej pod prądem bo inaczej rozjeżdżą zniszczą i zdewastują!!!! makabra co za naród!!!!!! moze zamiast religii w szkole wprowadzic przedmiot uczący kultury i szacunku bo jak widac z domu dzieci tego nie wyniosą.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka kamer monitoringu pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauka kosztuje. Nauka współżycia obywatelskiego natomiast leży przysłowiowym odłogiem. Jedynie poprzez uszczuplanie portfela nauczy się bezmózgowców szacunku dla dóbr wspólnych! Karać z najwyższej półki, a drastyczne przewinienia kierować na drogę sądową! Wyrok nakazujący naprawę wyrządzonej szkody podziała w sposób cudowny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...