Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Wyzwolenie znów pod młotek

Utworzony przez Slup, 22 grudnia 2009 r. o 21:10 Powrót do artykułu
"Ruszyły wstępne rozmowy, ale z transakcji nic nie wyszło. Ratusz nie znalazł pieniędzy." Ratusz nie znalazl pieniedzy? Nie znalazl bo wolal za 5 mln odszkodwania od Plaza wynajm 1/10 tej powierzchni na 25 lat? Albo ja snie albo w bialy dzien kolejny rozboj na podatnikach sie dzieje - 200m2 wynajmu w miejsce 2000 m2 wlasnosci? - ludzie trzymajcie mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slup napisał:
"Ruszyły wstępne rozmowy, ale z transakcji nic nie wyszło. Ratusz nie znalazł pieniędzy." Ratusz nie znalazl pieniedzy? Nie znalazl bo wolal za 5 mln odszkodwania od Plaza wynajm 1/10 tej powierzchni na 25 lat? Albo ja snie albo w bialy dzien kolejny rozboj na podatnikach sie dzieje - 200m2 wynajmu w miejsce 2000 m2 wlasnosci? - ludzie trzymajcie mnie...
Trzymaj się sam. Plaza zapłaciła za teren i wybudowała obiekt za swoje pieniądze. Teraz płaci podatki do kasy miejskiej i państwowej. Max Film dostał kino Kosmos I Wyzwolenie za darmo!!! aby krzewił kulturę filmową. Z krzewienia wyszły nici. Za te nici Max Film chce 3 miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-k napisał:
Trzymaj się sam. Plaza zapłaciła za teren i wybudowała obiekt za swoje pieniądze. Teraz płaci podatki do kasy miejskiej i państwowej. Max Film dostał kino Kosmos I Wyzwolenie za darmo!!! aby krzewił kulturę filmową. Z krzewienia wyszły nici. Za te nici Max Film chce 3 miliony.
My o tym samym tylko jakby inaczej. Wnosze z tego, ze gdybys mogl odzyskac na wlasnosc nieruchomosci o powierzchni 2000 m2 wykorzystac na to 5 mln z kary umownej, to tez bys to wybral , a nie 200m2 w dzierzawie na 25 lat. Tak bys zrobi z wlasnymi pieniedzmi a z publicznymi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...