Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta Sukcesu 2019. Zobacz kandydatki i głosuj!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2019 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Czy nie wydaje się Państwu niewłaściwe, że panie Anna Leboda i Małgorzata Stępień są w głosowaniu razem? Przecież to oczywiste, że w takim wypadku inne panie nie mają szans na wygraną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Kobiet po niemiecku ! W marcu 1945 r. Waffen-SS zamordowało 208 młodych Polek i Rosjanek, pracownic przymusowych w Niemczech. Archeolodzy właśnie znaleźli w ziemi min. polski modlitewnik ("ein polnisches Gebetbuch"). - WWW.welt.de/geschichte/zweiter-weltkrieg/article190004063/Massaker-1945-Junge-Frauen-von-der-SS-mit-Genickschuss-ermordet.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wydaje się Państwu niewłaściwe, że panie Anna Leboda i Małgorzata Stępień są w głosowaniu razem? Przecież to oczywiste, że w takim wypadku inne panie nie mają szans na wygraną....
 No moje zdanie jest takie same! Że chyba kogoś poniosło! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani Magda w to dziwny stan na taką panią w sukcesie dobrze ze z tej gminy sie wyprowadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata Stepaniuk-Kuśmierzak wygląda aktualnie nieco inaczej, to zdjęcie chyba z czasu studiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kobieta sukcesu!!! ***s://youtu.be/tQdsFEu7w6I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani Magda w to dziwny stan na taką panią w sukcesie dobrze ze z tej gminy sie wyprowadzam
 To wypad z gminy, jednego mnie  zdrowsza atmosfera będzie.!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie wygrywać plebiscytu... PAN FRANASZEK TEŻ NIEDAWNO WYGRAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro reprezentują jeden projekt to nie uważam to za jakieś naruszenie regulaminu, poza tym skoro są w głosowaniu tzn że została ich kandydatura zweryfikowana poprawnie, jeżeli chodzi o inne kandydatury to przecież za każdą z Pań stoją współpracownicy i koledzy, więc nie rozumiem podnoszenia kwestii nierówności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś konkurs wójtów? Bez przesady....więcej wójtów i burmistrzów niż innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że większość to kobiety - polityk, jaka kobieta taki sukces! Trzymam kciuki za przedsiębiorców, spotsmenki, społeczniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje zdecydowanie karo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Pani Bożeny Pietras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem na czym polega sukces, że ktoś reperuje samochody. pewnie sama wysyła smsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST TOTALNA ŻENADA, KOBIETY, KTÓRE OTRZYMAŁY  MANDAT WÓJTA/BURMISTRZA CZY STAROTY W OSTATNICH WYBORACH OKRZYKNIĘTO KOBIETAMI SUKCESU, NIEEEEEEEEEE to tylko sukces wyborczy, a do prwdziwych sukcesów daleko, albo ich nie będzie. Znamy rządy kobiet , wariatki ze zmianą nastrojów, pomysłów, intryg, nie wszystkie, ale takie też są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cacy i nie bedzie cacy bo cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to dziwne. O jednej Pani było głośno z seksskandalu w 2013 roku. Media trąbiły. Startować w plebiscycie, no nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to głupi konkurs,zróbta lepiej ;kaczka sukcesu z krzywom gębom,....jak ja ich q-wa nienawidze-kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie przed finałem ile sms-ów otrzyma pani prezydent z ratusza, a sms-y ze służbowych komórek urzędników będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy urzędnicy mogą głosować na swoje przełożone ze służbowych komórek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...