Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD będzie dziś protestował przed TVP Lublin. W porze "Wiadomości"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2019 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Ile płacą za udział bo jestem bezrobotny i chetnie dorobię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny budynek TV Lublin w , trochę może w stylu sakralnym, ale to gust architekta i inwestora.Wybudowała go kiedyś firma PATE, firmy nie ma budynek stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto doszliśmy do punktu w którym okazuje się że wiadomości tvp były najbardziej obiektywne za rządów SLD;).Bo to co jest teraz to gomułkowska propaganda jak z lat 60tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz TVP będzie się bała kogokolwiek ruszyć. Mowienie o reprywatyzacji w Warszawie będzie sianie nienawiści, wspominania innych afer PO-PSL również. Każdy materiał na temat uchodźców (imigrantow) będzie sianiem nienawiści i deptaniem pamięci o Pawle Adamowiczu. A telewizję komercyjne, komercyjne radio, prasa, portale internetowe jak jechały po PiSie tak jechać będą. Trzeba się z nimi obchodzić jak że smierdzacym jajkiem. Gdyby jakiś Lewis zamiast Pawła Adamowicza zamordował jakiegoś księdza, biskupa albo polityka PiS wykrzykujac o pedofilii w kościele, albo o dojnej zmianie to ręczę wam, że nie byłoby 1/10 na ten temat co teraz. I zamach byłby usprawiedliwiany, że PiS i Kościół same sobie winne. No, ale niektórym wolno więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga jaki ten Kaczyński dobry!A PiS to partia narodu-naród z partią,partia z narodem(zapamiętałam ze starych czasów).A peowce i kodziarze są złe,bo one mają zdradzieckie mordy i są drugiego sorta!Ja wszystko to wiem z TvPIS i dlatego jestem taka mądra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym profilaktycznie zamknął i przeswietlil całe to towarzystwo. Moga tam być  psychopaci co w swojej nienawiści dla prawicowe myślących mogą zrobić komuś krzywdę. Niejedna osoba tam zgromadzona będzie źle życzyć (może nawet bardzo źle)  Jarosławowi  Kaczyńskiemu i politykom PiS. I ucieszyła by się gdyby stało się coś złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu akurat przed siedzibą Tvp  Lublin. Ona i tak w miarę obiektywna w stosunku do anteny ogólnopolskiej. Jest Balaban, ale i są dziennikarze sympatyzujaca z K. Żukiwm jako prezydentem Lublina. W TVP Lublin pracuje nadal Pani Ostrowska. Pan Rysiek Montusiewicz nie zwolnił nikogo za poglądy, ekipa ta sama jak za PO-PSL. Jak chce sobie protestować to niech protestują, ale niech robią to w Warszawie pod główną siedziba TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajcy i donosiciele na Naród Polski nie mają prawa głosu ! ! ! Cała Polska śpiewa z Nami ... wypierda.ać z KODowcami ! ! ! Cała Polska z nich sie śmieje ... w KODzie zdrajcy i złodzieje ! ! ! Ojciec w Zomo, synek w KODzie ... zdrajcy zawsze są w Narodzie ! ! !
 Odezwał sie bękart ubecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlszewicy i KODeraści kwiczą za komuno wróć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście koniecznie Ludwika Wiśniewskiego, pupilka POprzedniej władzy. On potrafi ziać jadem nienawiści do obecnej władzy jak nikt inny. Dziwne że w zakonie Dominikanów to tolerują.
 Zieje jadem - czyli nie słucha sie szaman z Torunia i myśli samodzielnie, zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli esbeci i komuchy to będą dziś protestować po TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą za udział bo jestem bezrobotny i chetnie dorobię?
 Mniej niż prezes za trollowanie na dzienniku, jednym słowem pisowski podnóżku nie opłaca ci sie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się sobą zajma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlszewicy i KODeraści kwiczą za komuno wróć
 Komuna już wróciła, w najgorszym pisowskim wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się sobą zajma
 Typowy pisowiec zakłamany - mówi innym co maja robic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy razem razem pięści w góre - obalimy dyktature.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek KOT będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot to niech się lepiej skokami zajmie A nie programowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot to niech się lepiej skokami zajmie a  nie protestowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik telewizyjny blednie przy pisowskiej ubeckiej szczujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...