Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolej spłaca podwykonawców Astaldi. Nie będzie blokady torów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2018 r. o 21:29 Powrót do artykułu
I tu widzimy jak bezsilne jest Polskie państwo, a w dodatku jak głupie i nie życiowe są przepisy - ustawa o zamówieniach publicznych. Teraz co dalej ? Kiedy zostanie zmodernizowana ta trasa kolejową? Kto i za ile ją wybuduje ? Co Kolej zrobi z takim niesumiennym wykonawcą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wreszcie jakaś porządna Prokuratora wejdzie do tej tej firmy, bo ja chcę normalnie podróżować. Ilu tam jest Prezesów we w tej firmie to ja nie chcę wiedzieć. Szary obywatel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa przez Dęblin jest zbędna! Dęblin i Ryki to wiochy!Trasa przez Siedlce i Lubartów jest bardzo dobra, niech tak zostanie jak jest teraz! Dobudować drugi tor, zelektryfikować i tyle! Dęblin i Ryki to wiochy, gdzie psy dupami szczekają, a krowy robią placki na ulicach!Wszędzie tam śmierdzi gnojówką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALACZEGO MY (PODATNICY ) MAMY PŁACIĆ PODWYKONAWCOM ?  NIECH  ZAPŁACI RZĄD TEJ ASTALDI!!! TAM NIECH BLOKUJĄ DROGI Z NIMI PODPISALI UMOWY ! O ILE WOGÓLE PODPISALI.... GDYBY MIELI UMOWY I NA BIERZĄCO ROZLICZALI SWOJĄ WYKONANĄ PRACĘ ŻADNYCH BLOKAD BY NIE BYŁO I WYCIĄGANIA KASY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast głównemu wykonawcy - Astaldi, zapłacone zostanie podwykonawcom i tylko do kwoty kosztorysowej rzeczywiście wykonanych robót. PKP na 100% zabrało zabezpieczenie należytego wykonania kontraktu wniesionego przez wykonawcę oraz pozwie go sądu. Dlatego "my podatnicy, szarzy obywatele" czy inne cebule nie zapłacimy ani złotówki póki co. Oczywiście na nowe rozstrzygnięcie przetargu na dokończenie tego burdelu zajmie trochę czasu i nowy wykonawca jeśli będzie miał rzeczywiście dokończyć budowę a nie znowu spakować walizki w trakcie będzie sporo droższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...