![]() |
Co wy chcecie od "naszych wschodnich przyjaciół" bende... ups ukraińców...?
|
![]() |
Piotra D. nie było? Zajęty? Raut w ministerstwie, szkolenie w Hiltonie czy delegacja w Szczyrku? A tak na logikę: skoro przewozy kierowane są na inne trasy to koledzy z Małaszewicz i innych hubów pewnie zadowoleni? Nie wspierają kolegów? Przecież to spółki państwowe - towarzysze z PiS jakiś czek tekturowy przywiozą albo wybudują linie np z Małaszewicz przez terminale LHS dalej w świat.
|
![]() |
Dlaczego cisza, że kolejami ma Ukrainie zarządzają ludzie Deutsche Bahn? Teraz jasne ?
|
![]() |
Przecież to przyjaciele. Prezes i Spółka cały czas myśli jak im pomóc. Oni chcą nawet posłać polskich żołnierzy przeciwko Rosjanom, gdy tylko wejdą na Ukrainę. Dziwne, że milicja nie rozpędziła tej prowokacyjnej demonstracji antysojuszniczej
|
![]() |
A co w tej sprawie robi Morawiecki, Soboń i Sprawka? Gdzie pochowali swoje pyski?
|
![]() |
Kiedy do was dotrze, że Ukraińcy wykonują polecenia Amerykanów a Polska jest nic nie znaczącym pioneczkiem w wojnie amerykańsko-chińskiej. Protestujcie przed ambasadą USA.
|

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.