Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejki pod Bankiem Pekao w Lublinie: "praca hybrydowa"

Utworzony przez slimakowicz, 11 stycznia 2021 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Czytam z niedowierzaniem - "Potrzebowałem wypłacić więcej niż tysiąc złotych i nie mógł tego zrobić z karty, bo mam ustawiony limit. Nie mam dostępu internetowego, dlatego musiałem to zrobić osobiście. Nie spodziewałem się, że to będzie kłopot – denerwuje się Czytelnik". Czytelniku kochany, mamy pandemię. Ogarnij się i spróbuj załatwiać więcej spraw przez Internet. Miej litość dla siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działa "państwowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nasz, narodowy !! Towarzyszu, radzę przemyśleć, nie może być że w naszym ustroju jednostka aspołeczna podważa sens i sukcesy działania władzy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie spodziewałem się, że to będzie kłopot ..." a możesz się miły człowieku spodziewać o wiele więcej kłopotów. Osobiście już w kwietniu i maju opróżniłem swoje konta pozostawiając tylko drobne kwoty na regulowanie comiesięcznych rachunków! Całą resztę wybrałem i ulokowałem w walutach. Był to doskonały pomysł z myślą o pięknie tonącej złotówce. Porównaj indeksy i sam się o tym przekonasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz jezeli dobrze rozumiem że w banku jednocześnie może przebywać tyle osób ile czynnych jest stanowisk czyli jeżeli pani dyrektor oddziału zadecyduje bo to chyba ona decyduje że czynne będzie jedno stanowisko to w banku będzie mogła znajdować się 1 słownie jedna osoba a reszta niech waruje przed wejściem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz popatrzy spadło trochę śniegu jeżeli te ludziska będą się kręcić pani dyrektor po oddziale to naniosą jej błota i kto to będzie sprzątał a przy okazji może swoje służbowe szpileczki zabrudzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to nie jest limit miesięczny a tylko jednorazowy to przecież można było wypłacić z kilku bankomatów po mniejszej kwocie i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyznawcy Pisu pojęli co ich czeka w niedalekiej przyszłości? Będziecie stać po własną kasę i prosić żeby ją Bank łaskawie wypłacił.. I nie jest was szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...