Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znam nikogo, komu pośredniak by pomógł w znalezieniu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nikogo, komu pośredniak by pomógł w znalezieniu pracy.
 A ja znam. Co prawda nie miejski, a wojewódzki - szczęśliwcem jest andrzej pruszkowski. Ten sam który w mojej opinii był najgorszym prezydentem Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nikogo, komu pośredniak by pomógł w znalezieniu pracy.
A ja znam. Co prawda nie miejski, a wojewódzki - szczęśliwcem jest andrzej pruszkowski. Ten sam który w mojej opinii był najgorszym prezydentem Lublina.
 :) Słusznie.  Teraz to i ja sobie przypomniałem o kilku szczęśliwcach w MUPie. Nad każdym z nich ktoś się zlitował. A to jakiś poseł z jednej partii a to senator z innej. A to niegdysiejszy minister a to dawny wojewoda.  Zajmowanie stanowiska dyrektorskiego czy innego,dobrze płatnego, to sztuka. Sztuka poruszania się w pewnych gremiach a nie kwestia jakichś tam kompetencji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojąć nie mogę dlaczego urzędnicy za szybą, czy pleksą nie mogliby przyjmować interesantów, a jednocześnie ci sami urzędnicy biegają po marketach i robią zakupy jakoś nie przejmując się tym, iż jest tam sporo ludzi i zarazić się mogą tak samo jak w każdym innym miejscu. Urząd to nie kiosk ruchu, więc zdaje się na swojej powierzchni mógłby pomieścić interesantów. W końcu np. w przychodniach także nie stoi jeden pacjent. Ludzie w zimie stoją przed budynkiem, bo nie mogą zarazić się covidem, ale już rozchorować na zapalenie płuc mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...