Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejni ranni w wypadkach. Dziecko w stanie ciężkim

Utworzony przez krawiec, 5 lipca 2009 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Czy na tych zdjęciach przedstawieni są policjanci w nowym umundurowaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krawiec napisał:
Czy na tych zdjęciach przedstawieni są policjanci w nowym umundurowaniu?
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mniejszym zdjęciu tak - granatowa koszula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlatego jak bezmyślny kierowca czarnego vana LOP 04545 zniszczył mi dzisiaj błotnik przed OBI o godz 17.10 to policja mogła przyjechać po 22. Jest monitoring jest świadek więc kazano mi jutro zgłosić na północną. Prawdziwy kierowca czeka załatwia sprawę i nie zawraca głowy innym służbom. Jeżeli ten kierowca przemyśli i przekalkuluje sprawę to kontakt 609836832.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek r napisał:
To dlatego jak bezmyślny kierowca czarnego vana LOP 04545 zniszczył mi dzisiaj błotnik przed OBI o godz 17.10 to policja mogła przyjechać po 22. Jest monitoring jest świadek więc kazano mi jutro zgłosić na północną. Prawdziwy kierowca czeka załatwia sprawę i nie zawraca głowy innym służbom. Jeżeli ten kierowca przemyśli i przekalkuluje sprawę to kontakt 609836823. sory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek r napisał:
To dlatego jak bezmyślny kierowca czarnego vana LOP 04545 zniszczył mi dzisiaj błotnik przed OBI o godz 17.10 to policja mogła przyjechać po 22. Jest monitoring jest świadek więc kazano mi jutro zgłosić na północną. Prawdziwy kierowca czeka załatwia sprawę i nie zawraca głowy innym służbom. Jeżeli ten kierowca przemyśli i przekalkuluje sprawę to kontakt 609836823. sory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek r napisał:
To dlatego jak bezmyślny kierowca czarnego vana LOP 04545 zniszczył mi dzisiaj błotnik przed OBI o godz 17.10 to policja mogła przyjechać po 22. Jest monitoring jest świadek więc kazano mi jutro zgłosić na północną. Prawdziwy kierowca czeka załatwia sprawę i nie zawraca głowy innym służbom. Jeżeli ten kierowca przemyśli i przekalkuluje sprawę to kontakt 609836832.
Moja koleżanka miała taki sam przypadek pod Galerią Orkana , też był świadek i monitoring. Do tej pory a minęło ok 2 mies. policja nie ustaliła sprawcy zdarzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to już jest jak się POwozi POhitlerowskim POjazdem w chińskich sandałach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZIAŁEM TĄ CAŁĄ KAWALKADĘ JADĄCYCH SAMOCHODÓW UL KASPROWICZA.JEST TAM PRZEJAZD KOLEJOWY, TO DRÓŻNIK NIE MÓGŁ ZAMKNĄĆ PRZEJAZDU PO MIMO,ŻE DRÓŻNIK DAWAŁ ZNAK STÓJ KIEROWCOM ZBLIŻAJĄCYM SIĘ DO PRZEJAZDU,A NIEDZIELNI KIEROWCY WIEŻDŻALI NA HAMA POD ROGATKI,99% KIEROWCÓW NIE ZATRZYMAŁO SIĘ NAWET JAK ZA PRZEJAZDEM BYŁ KOREK DO UL MEŁGIEWSKIE, TYLKO WIEŻDŻALI NA PRZEJAZD I STALI NA TORACH,WYSTARCZYŁO TYLKO ABY DYŻURNY RUCHU NIE ZGŁOSIŁ POCIĄGIU, A TRAGEDIA BYŁABY BARDZIEJ POWAŻNA W SKUTKACH NIŻ NA TURYSTYCZNEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...