Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I TERAZ TE ODPADKI LUDZKIE BĘDZIEMY UTRZYMYWAĆ NA NASZ KOSZT.JEDNA RZECZ MI SIĘ PODOBA W ISLAMIE TO BEZWZGLĘDNE PRAWO DLA TAKICH CHWASTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie moge zrozumieć takich deb***i, narażających się na 12 lata więzienia za kradzieć wartości 10 tysięcy. To dopiero trzeba mieć siano we łbie. Teraz mama i tata będa musieli sprzedać mazde i volkswagena, żeby opłacić papugi dla synalków. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha i bardzo dobrze. napady to trzeba umiec robic deb***e buahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy nigdy nie narażają się na 12lat,nie było jeszcze w Polsce takiego wyroku za złodziejstwo,czy za bandycki napad rabunkowy z pobiciem włącznie.Najwyższy wyrok za złodziejstwo to 3 lata,a za napad rabunkowy z pobiciem 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są bezmózgi za 10 tysięcy ceny sklepowej i to na 6 to trzeba być naprawdę deb***em żeby robić napad a połowa z nich to ćpuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jany ten Grabinski to wałkarz i ponoajer sa kwity na niego 10 tys sprzedali by to za połowe ceny to 5 tys i podzielic na 8 to jakies 700 zł i za to 12 laty jany przez duzeee n buahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wogole wiesz na ten temat tej sprawy?? I SYPIESZ NAZWISKAMI I JESZCZE wypowiadasz sie na forum BEZSENSOWNIE ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pekin napisał:
To są bezmózgi za 10 tysięcy ceny sklepowej i to na 6 to trzeba być naprawdę deb***em żeby robić napad a połowa z nich to ćpuny
zastanów sie chłopie jaki MASZ W TYM CEL żeby sposród 8 wybrac 1 nazwisko .Poza tym nigdzie nie wymieniono pełnych nazwisk tylko pierwsze litery,skąd znasz takie szczegóły?Jestem osobą postronną,ale mam wrażenie,że chyba jestes w to bardziej zamieszany niż ten cały Grabowski czy jak mu tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giker napisał:
ale jany ten Grabinski to wałkarz i ponoajer sa kwity na niego 10 tys sprzedali by to za połowe ceny to 5 tys i podzielic na 8 to jakies 700 zł i za to 12 laty jany przez duzeee n buahahahahahah
Z tego, co mówisz wynika, że wiesz, o czym mówisz, czyli jesteś pierwszym, który wyszedł, a z tego, co ja wiem ci, którzy tak szybko wychodzą mówią najwięcej dla tego są na wolności. Takie dokumenty, o których wspominasz świadczące o czyjejś nielojalności wobec kolegów jeszcze nie istnieją, ale to widać, kto siedzi za tych, którzy wyszli. Jak nie darzysz sympatią osoby, którą wymieniłeś z nazwiska to nie musisz wykorzystywać tej sytuacji, aby oczerniać go, ponieważ w ten sposób doprowadzasz do własnego WYKROCZENIA KARNEGO, co jest ustosunkowane w KK. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...