Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następny lider szykuje se posadkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech komuchy sobie strajkują o swoje przywileje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość zawsze trzymał z czewronymi. DUMA, DUMA NARODOWA DUMA. Narodowy Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta manifestacja to zapewne przeciw wprowadzeniu podatku bankowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze , trzeba aby ludzie zrozumieli iż "władza" nie znaczy że można robić wszystko.Kieruję te słowa do PiSu,PO prezydenta RP i prezydenta naszego miasta.Władza to nie totalitaryzm!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MOŻE ZAMOJSCY KIBOLE URZĄDZĄ KONTRMANIFESTACJĘ, POKAŻĄ JACY Z NICH PATRIOCI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madry Polak nie pojdzie poprzec oszolmow ktorzy chca miec monopol na wladze w Polsce.Koniec z okradaniem i z pustymi obietnicami.Pora rozliczyc ich - konfiskata majatkow i kryminal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypadkiem logo Solidarności nie jest znakiem zastrzeżonym? Bo to raczej to nie Solidarność wyszła na ulicę przeciwko rządowi, który spełnia postulaty Polaków - obniżenie wieku emerytalnego, zwiększenie kwoty wolnej od podatku oraz pomoc rodzinom wielodzietnym. Swoją drogą, to trzeba być naprawdę ułomny by na hasło medialnych sługasów będących na niemieckich listach płac, wyjść na ulice w ramach protestu przeciwko rządzącym stawiającym na pierwszym miejscu dobro Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci obrońcy demokracji póją w marszu pod byłą Cukrownię , Odlewnię , FS i inne zlikwidowane firmy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mało tej lemingozy w tym komitecie obrony dupokracji. Ze zdjęcia wynika, że 30-50 osób? Zamiast robić wrażenie, że ludzi jest dużo, było trzeba objąć kadrem wszystkich - a możę to są wykadrowani wszyscy? Oj redaktorki, manipulujecie obrazem, oj manipulujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkotumani synowie i córki peerlowskich sędziów wyjdą na ulice .Macie oklep za to że bronicie łapówkarzy i innych przekrętów o władzę wam chodzi nie o demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy przypadkiem logo Solidarności nie jest znakiem zastrzeżonym?"Cała organizacja powinna być zastrzeżona .To banda nierobów i nieudaczników żerująca na innych pracownikach .Ja prowadząc kiosk nie mogę zapisać się do żadnego związku ,dlaczego ?Dlatego że jestem business Women .Duda szefuńcio solidarności to oszołom i sprzedawczyk .Precz ze złodziejskimi związkami zawodowymi !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jestem oburzona!!! Spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę utworem mojego ojca.     Natalia Niemen o użyciu utworu "Dziwny jest ten świat" na marszu KOD, 16 grudnia 2015  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na grupę wiekową na tych wiecach KODu. Starsi ludzie, którzy chyba juz nie za bardzo wiedzą o co chodzi. Co ciekawe dziwie się, że ludzie, którzy żyli w komunie narzekają teraz na brak demokracji :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubolewam, że wam się to jeszcze nie znudziło, powtarzanie tych waszych bzdur jest nie na miejscu, gdybyście dobrze rządzili nikt by was nie zmieniał, czy to nie logiczne, dajcie se na wstrzymanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD - to po prostu skutek medialnego odmóżdżania przez ostatnie 8 lat. Poczynając od Petru z wykształceniem na poziomie współczesnej gimbazy, przez "gwiazdy" .N składające wnioski formalne do przerwy, po zwykłych ogłupionych ludzi, dla których GW, TVN24, TOK FM to jedyne źródła "informacji". Wyprane mózgi, brak umiejętności logicznego myślenia, dziecięca naiwność... Cały KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy przypadkiem logo Solidarności nie jest znakiem zastrzeżonym?"Cała organizacja powinna być zastrzeżona .To banda nierobów i nieudaczników żerująca na innych pracownikach .Ja prowadząc kiosk nie mogę zapisać się do żadnego związku ,dlaczego ?Dlatego że jestem business Women .Duda szefuńcio solidarności to oszołom i sprzedawczyk .Precz ze złodziejskimi związkami zawodowymi !!!!!!!!!
  Chyba masz problem z myśleniem, a w szczególności z rozumieniem tekstu pisanego. Pytanie  tyczyło się logo Solidarności jako znaku chronionego, który został użyty bezprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikita .Mam swój rozwinięty bardzo światopogląd i mam swoje zdanie na ten temat więc nie życzę sobie takich określeń .Tobie chyba ten pisuar wyprał mózg i logiczne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryci na tych imprezach zarabiają po 100 zł, to dlatego chodzą na te durne marsze inspirowane przez Michnika i TVN. Każdy chce zarobić, a że pieniądze nie śmierdzą to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demonstrujcie to PiS wykończą się pieniądze na AUTOKARY i bedzie spokój bo oni muszą zwozić z całej Polski,aby mieć frekwencję.Chociaż teraz są przy władzy to bedą zwozić za nasze podatki,ale to się rypnie i będzie afera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...