Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W sumie co to za różnica i tak by sie rozpadły te żółtki do końca roku,takie graty tylko w lubelskim :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a publiczne  pieniążki dalej marnotrawione są na  biurokratyczne zabawy chłopców i dziewczynek opcji rządzącej ( i nie tylko ) czyli postępowania , zezwolenia, pozwolenia , uchwały , umowy , Rada Miasta , Urząd Marszałkowski , zgodnie z dyrektywami Unii generuje biurokrację wcześniej nie spotykaną . gdy tego nie ma  - jest przestępstwem zajechanie na przystanek.,   czy nie wystarcza, ze przewoźnik płaci podatek drogowy za jeżdżenie samochodem  i dochodowy jeśli jest to jego źródłem zarobkowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ztm chce żeby do żółtków dojeżdżać jeszcze autobusami mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kot na tym zyskuje w tym momencie? bo chyba nie mieszkańcy?? jesli Urzedasy działają na szkodę mieszkańców należy takich biurkratów zmienic. Dość biurokracji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Pasażer ma skorzystać z usług ZTM i jechać 3 razy dłużej i 2 razy drożej.Nie bez powodu Lublin znalazł się na pierwszym miejscu miast najmniej przyjaznych mieszkańcom w rankingu Newsweeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to UOKiK? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielki wstyd dla Świdnika, że jeżdżą tam takie trupy. Niech władze popatrzą na Łęczną, gdzie można dojechać wygodniejszym autobusem w tej samej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Pasażer ma skorzystać z usług ZTM i jechać 3 razy dłużej i 2 razy drożej. Nie bez powodu Lublin znalazł się na pierwszym miejscu miast najmniej przyjaznych mieszkańcom w rankingu Newsweeka.
Nie kłam - bilet ZTM kosztuje 3,80 zł, a w busie 3,50 zł, za to ulgowy dla uczniów i studentów tylko 1,90 zł a w busie 3,00 zł. ZTM przynajmniej ma normalną siedzibę i bardzo obszerną stronę internetową, gdzie są podane aktualne informacje. Sprawdź, co ma LKK pod oficjalnym adresem Droga Męczenników Majdanka 74 - podpowiem: nic! W rozkładach podają nieaktywne numery telefonów, o stronie internetowej już nie wspominam.   Odkąd jeździ 55, staram się korzystać tylko z nich, bo są o niebo wygodniejsze. Czekam tylko na zwiększenie liczby kursów, a wtedy busiarzom powiem "bye bye".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów na tych urzędasów a przecież to my ich tuczymy na tych stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wozić ludzi dużymi autobusami (i taniej)  niz zapyziałymi busami (i drożej). Szczególnie, że otworzono wielką galerię handlową Atrium-Felicity. ............... Walić busiarzy-cwaniaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam - bilet ZTM kosztuje 3,80 zł, a w busie 3,50 zł, za to ulgowy dla uczniów i studentów tylko 1,90 zł a w busie 3,00 zł.ZTM przynajmniej ma normalną siedzibę i bardzo obszerną stronę internetową, gdzie są podane aktualne informacje.Sprawdź, co ma LKK pod oficjalnym adresem Droga Męczenników Majdanka 74 - podpowiem: nic! W rozkładach podają nieaktywne numery telefonów, o stronie internetowej już nie wspominam. Odkąd jeździ 55, staram się korzystać tylko z nich, bo są o niebo wygodniejsze. Czekam tylko na zwiększenie liczby kursów, a wtedy busiarzom powiem "bye bye".
To dojedź 55-ką na Piłsudskiego.To musiał jakiś radny pisać czy inny urzędnik miejski :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jak zabraknie 88 to będziemy jeżdzić mpk za 5;60 i o to chodzi żeby wyeliminować konkurencję i podnieść cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuje świdnickim frajerom za sponsorowanie lubelskiego mpk pomóżcie toniemy w długach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej uciąć busy, a do pracy czym ja będę jeździć? 55 jeździ o beznadziejnych godzinach, a inne mi nie pasują... No i dupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jak zabraknie 88 to będziemy jeżdzić mpk za 5;60 i o to chodzi żeby wyeliminować konkurencję i podnieść cenę
Tak podnieść cenę piszę osoba bez wykształcenia wierząca busiarzom (ceny ustanawia urząd miasta) w przypadku ceny piszę się przecinek "," masz se skopiuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuje świdnickim frajerom za sponsorowanie lubelskiego mpk pomóżcie toniemy w długach
"Świdnickim bogaczom" wg. Wp.pl w świdniku się najmniej zarabia ale jest jedną z najbogatszych gmin w całym województwie. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako rodowity lubelak nie życzę sobie busiarstwa w centrum miasta i to nieważne czy ze Świdnika, Bychawy czy Niedrzwicy. Centrum miasta jest dla autobusów komunikacji miejskiej, busy jedynie dowożą do punktów węzłowych tak jest wszędzie. Nie podoba mi się wizja oglądania busiarzy pod KULem tak jak na Ruskiej, pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodowity lubelaku a raczej debilaku  odpowiem ci tak pier***i.......... a ja chce aby się zatrzymywali wszyscy na równych zasadach a nie ba tak mi się chce bo uchwała ma to w du*** .   ja korzystam z tej linii bo mieszkam na Felnie i zajebiśie się nią jeździ bo szybciej i mnie ludzików   pierwszy będę protestował jeśli trzeba będzie wyjdę i dam w pape taki jak ty    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta: na lubelskim MPK tuczy się całkiem pokaźna liczba przyjaciół króliczka. Weszli w nowy rynek, więc eliminują bezwzględnie konkurencję. Konkurencję, któr nigdy nie otrzymywała od miasta Świdnik pomocy i nie wiadomo z jakiego powodu do każdego biletu MPK ze Świdnika dopłaca miasto Świdnik. Chciałbym wiedzieć ile?Taka anegdota. Pan dr Krzysztof Żuk 10 lat temu nauczał mikroekonomii - dodam był dobrym wykładowcą. I nie mógł podać wspaniałego przykładu, jak efektywnie działa wolna konkurencja w jego mieście Świdniku, która obniżyła ceny biletów ze Świdnika do Lublina. Mawiał: 20 minut w busie da się znieść, bo klient nie szuka wygody na tych 8 kilometrach, a dojazdu tam gdzie chce po niskiej cenie. I wszyscy są zadowoleni. Bo jak ktoś chce wygodnie można swoim albo taxi. Teraz sam tę konkurencję zwalcza pod naprawdę ciekawymi pozorami! A co z klientem, Panie Prezydencie i jego dojazdami do pracy! Co z wolną konkurencją. Czy teoria się zdewaluowała przez 10 lat? Drodzy mieszkańcy Świdnika - razem z dopłatami z miasta koszt biletu to więcej niż 5 zł, kolejny bus wyeliminowany (jakby ktoś zapomniał to z tych samych powodów upadł kurs na Zana), a 5 zł to tyle samo albo i więcej co dojechać własnym autem. Kolejna kasa to ta z wymuszonych teraz przesiadek. I będzie jeszcze drożej. Można napisać jedno: mafijne metody przejęcia rynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwała ma na celu dowalic przewożnikowi,a dobro mieszkanców Świdnika cazy Lublina ma w d........e,Tak sie wybiera pseudoradnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...