Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt o budowę spopielarni przy ul. Głuskiej skończy się w sądzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Myślę że to pozwolenie zostanie cofnięte, dlatego że w pobliżu na osiedlu mieszkają urzędnicy, lekarze, sędziowie, biznesmeni a więc ludzie o dużych znajomościach i możliwościach perswazji . Nie sądzę natomiast że tak się stanie w Czerniejowie gdzie jest podobna sytuacja , bo tam protestują zwykli rolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idjotą to  jesteś  ty.  Kto  kupi  dzialką  w  pobliżu  spalarni, czy  zdajesz  sobie  sprawę  jakie  straty  poniosą  ci  ludzie.  Czy  chciałbyś  mieć  Majdanek  za  oknem.  I  jeszcze  jednio  nie  ma  w   chwili  obecnej  instytucji  która  by  odpowiada  za  sprawdzanie  filtrów  i  norm  ekologicznych.  Życzę  ci  żeby  tobie  za   oknem  postawili  krematorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem lekarzem z wyksztauceniem wyższym i mieszkam w poblizu tego terenu. jest tam pięknie i nie pozwolę aby na koło mojego podwórka palono zwłoki jakihś ludzi. to hańba. użyję swoich wpływów przeciwko temu procederowi chaniebnemu. a jak się nie uda to  sprzedam dom i kupię mieszkanie m6 w prestiżowej dzielnicy czuby 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor taki z Ciebie,ale z ortografia to się zapoznaj żeby doktorów nie ośmieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o to, że w Lublinie nie chcemy spopielarni. Chcemy, ale nie w tym miejscu,a na pewno nie u takiego Inwestora. Już pokazał mając zaklad kamieniarski jak się liczy z ludźmi i normami dot. hałasu i pyłów. Ze spopielarnią na pewno by było podobnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może spopilać na Majdanku. Jeszcze bilety można sprzedać, a na poważnie to też nie chciałbym mieszkać obok. Zastanawiałbym się czym oddycham, spaliny z aut, z kominów czymoże z tego jednego komina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...