Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt w centrum krwiodawstwa w Lublinie. Związkowcy napisali list otwarty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Ciekawe jak krwiodawcy zaczną strajkować- wszystkie punkty nalezy zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończcie z dawaniem szans na opamiętanie się rządzących krajem nieudaczników!...krew Pana Prezydenta Gdańska, która ocieka z kosmatych łapsk propagatorów sukcesów wszelkich zawęziła pole porozumienia z nimi do karykaturalnie małych rozmiarów. Czy przyzwoity człowiek może pozwolić sobie na jakiekolwiek kontakty z sympatykami partii Kaczyńskiego? Oczywiście nie wiemy, kogo spotykamy na ulicy, w urzędzie czy za kierownicą taksówki, ale w życiu prywatnym nie stanowi to już żadnej przeszkody! Wygumkowałem z mojego otoczenia wszystkich moralnie zgniłych i zepsutych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3majcie się związkowcy,pracownicy i nie dajcie się.Dzisiaj żaden pracodawca nie powie że na twoje miejsce czeka stu.Kiepsko widzę wyniki finansowe firmy tak zarządzanej.Wytrzymajcie do wyborów,a wiele się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu jak likwidowany był oddział terenowy w Krasnymstawie niby to ze wzgledu na niską liczbę dawców w ciągu dnia, obiecywano że będą tam organizowane akcje poboru krwi w ambulansach... nigdy żaden ambulans do Krasnegostawu nie dojechał a wielu wielokrotnych stałych dawców zrezygnowało z oddawania krwi... dojazd do Zamościa, Chełma czy Lublina wiązał się z całodzienną wyprawą... niech ta pani zrobi to samo w innych miejscowościach będzie miała ten sam efekt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wytłumaczyć jak w tak ważnej kwestii jak krwiodawstwo można się kierować ekonomią?! KREW = ŻYCIE ludzkie... RCK ma istnieć i koniec kropka... czy przyjdzie jeden dawca na dzień czy stu punkt ma być przygotowany na pobranie krwi bo tego "leku" nie da się niczym zastąpić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego Rckik do akcji wyjazdowej ?? Zgłoś się do nich i daj taką propozycję ze zorganizujesz akcje poboru krwi to wtedy wyślą ten autobus do CIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dawcą od kilkudziesięciu lat i widziałem co tam sie działo i powiem wam , ze takiego burdelu jeszcze nie widziałem jak oddaje krew.Ta baba chyba ma zgłową coś nie tak . Pozwalane ma na taką robotę , chce chyba zamknąć to krwiodawstwo , tylko kto odpowie za to co się stanie jak przestaniemy oddawać krew. Kolejki coraz większe, pielęgniarek jak na lekarstwo. Te młode gdzieś pouciekały a te starsze nie dają rady. Kto tak robi?  Co ta dyrektorka sobie myśli ,że ludzie to bydło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Znachora... głupi jesteś... tak jak w artykule napisane, każdy dawca jest cenny ale najcenniejszy jest ten wielokrotny stały.. takich dawców się traci zamykając punkty poboru krwi gdzie dawca chodził od lat, znał miejsce, znał osoby tam pracujące, lubił tam chodzić, miał blisko, szedł kiedy mu pasowało... a nie kiedy miał narzucone... jak mu to zabrano to jeszcze ma zabiegać żeby zorganizować akcje?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawcy nie zapominajcie że w Lublinie na Al. Racławickich 23 jest stacja terenowa WCKIK. .. miło, szybko, przyjemnie, z uśmiechem... niech w regionalnym pani dyrektor się zastanowi co robi bo krew można oddać nie tylko u niej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No związkowcy co tak mało komentarzy tylko nie podpisujcie się jako dawcy tylko mało rozumiejący związkowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz jak teraz się na takich jak ty mówi? "SYGNALIZATOR" ponoć lepiej brzmi jak donosiciel... chcesz wywołać niepotrzebną tutaj dyskusje bo boli cie prawda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz jak teraz się na takich jak ty mówi? "SYGNALIZATOR" ponoć lepiej brzmi jak donosiciel... chcesz wywołać niepotrzebną tutaj dyskusje bo boli cie prawda..
 ALE JA NIE JESTEM PRACOWNIKIEM CENTRUM TYLKO OBSERWATOREM GŁUPICH POCZYNAŃ ZWIĄZKOWCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa.... hahahaha dobre sobie.... jak nie jesteś pracownikiem to nie wiesz co się dzieje w środku... więc nie masz prawa obrażać i osądzać kto ma rację..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z pracy odchodzą nie za namową związków zawodowych tylko z powodu sposobu zarządzania przez dyrekcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Racławickich można oddać tylko krew, a są osoby które oddają inne składniki. Ale jak mówisz jest tam szybko, miło i przyjemnie. Do tego jeszcze parking darmowy, wystarczy po oddaniu pokazać wpis do książeczki lub zaświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem od dłuższego czasu w krwiodawstwie lubelskim dzieje się żle, nie chcę oceniać - mam tylko nadzieję że opatrzność wszystko sprawiedliwe osądzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa.... hahahaha dobre sobie.... jak nie jesteś pracownikiem to nie wiesz co się dzieje w środku... więc nie masz prawa obrażać i osądzać kto ma rację..
 Ale mam sąsiada związkowca to coś nieco wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę artykuly na Dzienniku Wschodnim o RCKiK to juz nawet nie czytam artykułu, kupuje popcorn i czytam komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da się zastąpić. Ponadto faszerują człowieka jakimś tłuszczem kakaowym i byle czym w postaci białych czekolad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzieja matką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...