Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt wiceprezydenta z sąsiadem - cd.

Utworzony przez KK, 10 stycznia 2009 r. o 10:44 Powrót do artykułu
DZIWNE ŻE NASZ WICEPREZYDENT TAKI UCZULONY NA SWOIM PUNKCIE ? NIE CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ O NIM DAJCIE MI WŁADZĘ A WAS USADZĘ ,ALE Z BOKU TAK WYGLĄDA I TAK JEST. PARTIA PLATFORMA OBYWATELSKA DUŻO GADA O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ALE JEJ LUDZIE NA DOLE ROBIĄ JAK WIDAĆ CO INNEGO.TO PO PROSTU ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁADZA MIASTA MA SŁUŻYĆ JEJ MIESZKAŃCOM A NIE ODWROTNIE! NASZA WŁADZA JAK ZEWSZĄD WIDAĆ JEST JEDNAK INNEGO ZDANIA I TO JEST DRAMAT MIESZKAŃCÓW LUBLINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo pan Fic to dziwny człowiek i uwielbia stawiać na swoim. Niech dziennikarze spytają jego córeczkę jaki jej rygor wprowadzał kiedyś w domu. Prawda Agatko, że było przechlapane??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, ze pan Fic nie ma córki... ale widzę, ze jak jechać po kimś to po oporach bez względu na to czy to prawda czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom władza uderza do głowy i zapominają dla kogo są.Tacy ludzie jAK Prezydent I.T.P. POWINNI DZIAŁAĆ DLA SPOŁECZNOSĆI LUBLINA ,anie dla własnej pychy. Wielki wstyd dla władz miasta Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to,że wypowiadają się na komentatorskich forach wszyscy Ci, którzy nie mają pojęcia o niczym.Nie mieli w rękach od kilku lat Gazety Wyborczej a ich jedynym źródłem kształcenia intelektualnego są właśnie takie strony internetowe.Tutaj moga wypluć emocje, ktróre sa olewane tam gdzie przebywają-czyli w domu, pracy, kościele, szkole ect.Człowiek, który ma coś mądrego do skomentowania, nie udziela się negatywnie na internetowych forach-Drodzy Państwo, bo to miejsce dla niewyżytych emocjonalnie i nafaszerowanych psychotropami starych panien, kur domowych i zacofanych Hunów XXI wieku! W zamian proponuję mimo Państwa wieku, zmuszenie mózgów i zdanie egzaminu dojrzałości.Begerowej się udało i9 patrzcie jaka dumna!!!!!! Przestała się udzielać publicznie, krytykować, płakać i lamentować.Wam też zaspokoi to chociaż na chwilę emocjonalny niedosyt Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...