Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec rodzinnych związków w Urzędzie Wojewódzkim

Utworzony przez ekonomista, 3 lutego 2008 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Ale okropna baba! super duecik Strojnowska i babcia z Biszczy Tokarska! No to teraz same sukcesy Lubelszczyzna mieć będzie-żenada! Ale przynajmniej będzie można robić lewe interesy bo babcia z Biszczy wszystko PO-dpisze! PO-to ją dali na stanowisko! SSUUUPPPEEERRR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny mąż! serio serdecznie mu współczuję! Się chłopina wpakował fiu fiu nie ma co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat.... Sam tytuł tego artykułu jest już stronniczy! I nieprawdziwy wystarczy przejrzeć nazwiska ludzi tam pracujących! większość to ludzie z układu psl-po! Kuzyni, kuzynki i reszta rodzinek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bąba. Wreszcie przejrzyste zasady w polityce i zachowanie fair play. Oczywiście Polacy kochają marudzić, więc nawet na wygraną w totolotka będą narzekać. Tak trzymać. Mnie się podoba. Pozdrowienia dla Państwa Strojnowskich. Ludzie z godnością. A co do stanowisk PIS-PO w urzędach to chyba raczej pomyłka - na lubelszczyźnie urzędnicy są spod znaku koniczynki, patrz PSL. Wiem, bo szukałam tam pracy. A że do polityki się nie pcham to musiało wystarczyć co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą o tym już 2miesiące a i tak wiadomo, że zatrudniaja swoich z PO i zielonych! Choc zielonych i tak pełno w Urzędzie Wojewódzki wystarczy PO-patrzec na nazwiska na tabliczkach przy pokojach! PO-lecam ciekawa tekturka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie tylko znajomości, a w LUWie to już całkowita porażka, ale znajomy poseł załatwi stołeczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie Ona ma kwalifikacje merytoryczne do sprawowania tej funkcji? Pracowała w opiece społecznej w "Foreście" i to dodatkowo w prywatnej firmie ! A jak było zebranie Platformy nie miło wyrzuciła osoby z sali, które były opozycyjnie nastawione do jej grupy w Platformie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś w to nie wierzę! wystarczy PO-patrzeć na ostatnie ruch kadrowe w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...