Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
estakada ma być kilkanaście ???? metrów nad ziemią? To co jest pod tą estakadą? 4 piętrowe bloki?? Nie wystarczyłoby jakby ta cała estakada była 3-5 metrów nad ziemią? Może chodziło o to że kilkanaście metrów mają słupy ale łącznie z częścią podziemną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to ma dla Ciebie znaczenie? wg ,mnie to chodzi o wyrównanie trasy do poziomu, tam są różne poziomy więc jest to uśrednione i w najnizej położonym miejscu może być kilkanaście metrów. Skup się na pozytywnych aspektach tej inwestycji, nie szukaj dziury w całym... :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam  Panstwa chciała bym sie dowiedziec , kiedy bedzie przebudowa ul.Krótkiej w Chełmie , jest nie funkcjonalna niema placu zabaw dla dzieci uliczka jest bardzo waska ,prosze o odpowiedz ,,                                                                            Ania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a łoś z rogami by nie przeszedł pod estakadą,a jak wrócą dinozaury to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno, taki mamy klimat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do piszących żeby czytali przed publikacją, to co napisali. pozdrawiam Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu:  W końcu konkretny i fachowy komentarz! Nie to co zwykle czyli plebs i niziny mentalne.  Bardzo dobrze że pytasz o ulicę Chmielną. Sprawa nie jest prosta i w skrócie wygląda tak że nie mam bladego pojęcia na ten temat. Dziękuję, pozdrawiam i proszę o więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wywiercili 860 pali" , "Pale były wiercone" jak się wierci pale? Przepraszam że pytam, nie mam wykształcenia technicznego a zżera mnie ciekawość. Czy pale są puste w środku czy w jakiś inszy sposób ażurowe?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "osiedle Borek" to chyba nie w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mieszkańcy  miejscowości Długie już nic nie słyszą zamontowali sobie zatyczki do uszu,jak można puścić ruch 4 m nad ziemią,jeden huk,i odgłosy wielkiego strumienia pojazdów idą w niebo,to draństwo w najwyższym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zdjęcie nr.1 jak nic zerżnięte z "Sztandaru Chwały"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...