Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec Statoil w Lublinie. Wkrótce zmiana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2018 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Ojej!Ojoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Diesla" nigdy nie miałem (od 35 lat jeżdżenia, i nie będę mieć), ale jakby miał, to tylko na Statoilu bym go tankował, tego dizla. Od zawsze jeżdżę samochodami z silnikami benzynowymi, i tankuję na innych stacjach. Na Statoilu (Cirkle ZAWSZE myję mojego rupla). Wiem też, że nie zatankuję NIGDY benzyny w stacjach "straży, policji"... Nawet tolerancyjny silnik gaźnikowy mojego czeskiego samochodu nie radził sobie z paliwem ze straży przy ul. Zemborzyckiej. A oni, strażacy, przecież na akcje jeżdżą! Piszę o sytuacji sprzed 15-tu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s piłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki ale najlepsze paliwa to są na BP, silnik nie wyje ma większą moc i chodzi płynniej, na drugim miejscu w rankingu stawiam statoil/circlek też w porządku stacja a na szarym końcu orlen z nabijaniem ludzi w butelkę z loteriami w których można wygrać energetyka za którego trzeba zapłacić hehehe też mi nagrody za które trzeba płacić jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...