Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2018 r. o 09:55 Powrót do artykułu
A ja mam założoną plombę 1978r gdy byłem w wojsku i gdy inne wypadały z innych zębów to ta siedzi tyle lat .Dziś moja znajoma chodzi do stomatologa 1 raz w miesiącu i nonstop wypadają nie będe podawał gdzie ale w centrum Lublina albo złe materiały albo taki fachowiec z stomatologa???ale raczej stomatolog bo byłem raz i więcej tam już moja noga nie stanie (to jest moja opinia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stomatolog ten wie co robi tak by stracił klijenta a tak co miesiąc wpada w łapkę parę groszy kiedyś tak wszystko było robione teraz masiw psuć i kupić nowe. A jakbym chętnie wymienił moje czarne plomby tylko co mężczyzn nie obowiązuje zakaz stosowania amalgatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...