Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koordynatorka partii Biedronia: Musimy poszukać tego, co nas łączy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Ta Pani to Mózg czy Burza Biedronia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nazwie powinno byc cóś o rowerze biedronia, i to powinno zbliżac ludzi,tak mnie sie wydaje,że p. w jednym kierunku itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za komunały ta pani opowiada, kolejny lewicowy byt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lutego zakoncza burze mózgu,a zacznie sie nowy program biedronia; buul głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przeciwko kochającym inaczej nic nie mam, ale sądzę, że w tym Ruchu gej będzie gejem poganial. Ekipa Palikota była przy tym oazą normalności. I to nie jest mowa nienawiści! 100 lat dla pana Biedronia i jego towarzyszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie montuje fajną ekipę.Będą transy, lesbijki, geje, chorzy na aids. Jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko gekon nic nie mam, ale z czego znany jest Pan BIEDROŃ oprócz tego, że jest gejem? Z niczego. Skończył jakieś technikum hotelarskie w Ustrzykach, działał u Palikota. Dziękuję za taką lewicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo stanęli w blokach startowych do wyścigu z PiS pod względem różnych systemów socjalnych. Wy również chcecie dzielić społeczeństwo na tych zasilających budżet i tych wysysających z budżetu! Optymistycznie patrzyłem na ten projekt, ale już w tej chwili na mnie nie liczcie pomimo, iż podzielam Wasze spojrzenie na kwestię praw środowisk LGBT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjny działacze z SLD. Hahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej 4 lata człowiek odpoczą od dziwolongow w Sejmie. Teraz wrócą i znowu nie będzie można spokojnie obejrzeć Wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedron jak Biedroń. Cwany lis. Zdezerterowal ze Słupska, bo wiedział, że wybory tam przegra i będzie to koniec jego kariery politycznej. Uciekł jak pewne zwierzę z okrętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikocie to Wy wywindiwaliscie Biedronia na piedestał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nawet poszedł, ale zaraz chłopaki w akademiku mnie wysmieja i powiedzą  że jestem gejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program socjalny. Hahaha. Już widzę, jak Sebiksy z Lubartowskiej głosują na Biedronia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń, zieloni   najbardziej pasuje do PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z wolnością słowa? Pewnie każde złe słowo przeciwko kochającym inaczej,  uchodźcom  będzie mowa nienawiści, a na kościół katolicki i inne bliskie Polakom wartości będzie można bezkarnie pluć i obrażać. Wybiórcza wolność słowa, choć to ona właśnie będzie na sztandarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalny koalicjant dla PO. Odbierze trochę Platformie,  SLD i Kukizowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to DW bedzue mial kogo popierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pewna działaczka od p.Biedronia z Zamoscia pracuje u komornika i prześladuje biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pewna działaczka od p.Biedronia z Zamoscia pracuje u komornika i prześladuje biednych ludzi.
 A alimentów dlaczego nie płacisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...