Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki znów sparaliżowały Al. Solidarności (zdjęcia)

Utworzony przez 88, 9 września 2009 r. o 16:59 Powrót do artykułu
kokoszka napisał:
A czy ja powiedziałem że jadę do Centrum ? Ja dla swoich potrzeb znalazłem taki objazd bo do Centrum nie muszę się pchać. Natomiast ze skrętu w lewo na ul. Ducha nie korzystają tylko osoby pracujące w Centrum ale również osoby które pracują we wschodniej i południowo wschodniej części Lublina.
Może jeszcze zaproponuj żeby ludzie jeździli przez Choiny, Lubartów dalej przez Świdnik i wjeżdżali od strony Zamościa bo przecież na Witosa nie ma korków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może jeszcze zaproponuj żeby ludzie jeździli przez Choiny, Lubartów dalej przez Świdnik i wjeżdżali od strony Zamościa bo przecież na Witosa nie ma korków
Ja nikomu nie mówię że ma tamtędy jeździć, to że dla mnie taka trasa jest lepsza nie znaczy że każdy ma nią jeździć, ale czasami jest lepiej pojechać 5-6 km dłuższą trasą i nie stać w korkach niż stać w korku przez 20 minut i spalić 3 razy więcej paliwa. Natomiast zapomniałeś się ustosunkować do zarzutu "Widziały gały co brały" odnośnie tego że jak ludzie kupowali mieszkania w tej części miasta że wiedzieli jaki mieli wyjazd ze swojego osiedla. Jeszcze dwa lata temu nie było problemu z wyjazdem z Botanika bo nie było ronda Willowa - Sławinkowska więc nie było takich korków na obecnej ul. gen. Ducha, to samo można powiedzieć o każdej osobie która kupuje mieszkanie w jakiejkolwiek innej lokalizacji że "Widziały gały co brały" tak samo jak ty kupowałeś mieszkanie na Kosmowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszka napisał:
Ja nikomu nie mówię że ma tamtędy jeździć, to że dla mnie taka trasa jest lepsza nie znaczy że każdy ma nią jeździć, ale czasami jest lepiej pojechać 5-6 km dłuższą trasą i nie stać w korkach niż stać w korku przez 20 minut i spalić 3 razy więcej paliwa.
chodzi o to ze Twoja propozycja jest tak samo przemyślana jak urzędników, oni przecież proponowali mieszkańcom żeby nie jezdzili przez pólnocną tylko przez most Poniatowskiego. Czy przez to można dojechać szybciej? NIE!! Czy to zmniejszyło korki... NIE.. tylko korki są w innym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam pracownicy z inżynierii ruchu powinni juz dawno zostać wyrzuceni z pracy moze to pomogłoby choć troszkę!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
witam pracownicy z inżynierii ruchu powinni juz dawno zostać wyrzuceni z pracy moze to pomogłoby choć troszkę!!!!!!!!!!!!!!!!
o tak, napewno by pomoglo.. powinni robic za sygnalizator na skrzyzowaniu .... długo nad tym myslales ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość świateł w lublinie jest ustawiona beznadziejnie!!!!!! wiele razy zwracałem się do ,, inż '' z obsługi o poprawienie tego czy innego skrzyżowania i co ,,,,,,,,? zero reakcji choć w rozmowie przyznawali mi racje brak słów - beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszka napisał:
Ja nikomu nie mówię że ma tamtędy jeździć, to że dla mnie taka trasa jest lepsza nie znaczy że każdy ma nią jeździć, ale czasami jest lepiej pojechać 5-6 km dłuższą trasą i nie stać w korkach niż stać w korku przez 20 minut i spalić 3 razy więcej paliwa.
Nie mów, że mniej spalisz nadrabiając 5-6km drogi zamiast stać 20 min w korku. Oto analiza: zakładając średnie spalanie przy zimnym silniku ok 10l/100km, spalisz 0,5l. Stojąc w korku samochód pali na biegu jałowym max. 0,5l/h więc ok 0,16l/20 min. Wniosek: stojąc w korku tracisz czas ale zyskujesz 0,34 litra paliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chodzi o to ze Twoja propozycja jest tak samo przemyślana jak urzędników, oni przecież proponowali mieszkańcom żeby nie jeździli przez północną tylko przez most Poniatowskiego. Czy przez to można dojechać szybciej? NIE!! Czy to zmniejszyło korki... NIE.. tylko korki są w innym miejscu.
A ja dojeżdżam szybciej i nie stoję w korkach, a to jest moja odpowiedź na zarzuty że Botanik ma inną alternatywę wyjazdu ze swojego osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luka napisał:
Nie mów, że mniej spalisz nadrabiając 5-6km drogi zamiast stać 20 min w korku. Oto analiza: zakładając średnie spalanie przy zimnym silniku ok 10l/100km, spalisz 0,5l. Stojąc w korku samochód pali na biegu jałowym max. 0,5l/h więc ok 0,16l/20 min. Wniosek: stojąc w korku tracisz czas ale zyskujesz 0,34 litra paliwa.
Nie czepiaj się Jego samochód więcej pali gdy stoi niż gdy jedzie... ciekawe czy w zimie też bedzie jeździł przez zadupia, pewnie tak i bedzie pisał komentarze że drogi nie odśnieżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie czepiaj się Jego samochód więcej pali gdy stoi niż gdy jedzie... ciekawe czy w zimie też będzie jeździł przez zadupia, pewnie tak i będzie pisał komentarze że drogi nie odśnieżone.
Wybierając akurat tą trasę wiem że może być nieodśnieżona, choć akurat ta jest lepiej odśnieżana niż niejedna ulica w Lublinie i nie narzekam że jest nieodśnieżona bo się z tym liczę i nie mam w zwyczaju narzekać bo to każdy potrafi robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...