Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus w Lublinie. Czy można odwiedzać cmentarze?

Utworzony przez Mieszkaniec081984, 7 kwietnia 2020 r. o 07:48 Powrót do artykułu
Czy to jest czas żeby robić porządki na cmentarzu czy te groby naprawdę nie wytrzymają miesiąca czy dwóch bez mycia. Czy wy ludzie nie rozumiecie słowa pisanego NIE WYCHODZIC Z DOMU czy to takie trudne siedzieć na d..ie!!! mandaty sypać wszystkim po kolei jak leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okupanci prześladują Polaków w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 12.04 można zbierać się w kościołach / mimo apeli hierarchów kościelnych o utrzymanie zakazu do 5 osób/ - do 50 osób dotyczy to również cmentarzy ale już odwiedzić grobu gdzie znajdują się najukochańsze nasze osoby nie - tylko sypać mandaty. Policjanci i strażnicy opamiętajcie się . Zmieni się władza i postąpią z wami tak jak z funkcjonariuszami z byłego systemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzają, jak ciężkie prześladowania Polacy zniosą - być może w celu jawnego mordowania ludzi na ulicach podczas demonstracji lub powstania narodowego. Traktują Polaków jak wirusa - do zwalczenia i zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam poczucia, że mój dziadek obrazi się za to, że nie umyję jego nagrobka przed świętami, ale być może są osoby po świeżej stracie, dla których to jest bardzo ważne, bo w ten sposób mają namiastkę obecności osoby, którą straciły. Na pewno trudny temat. Wydaje mi się, że wystarczy zachować środki ochrony - maseczki, rękawiczki, płyn do dezynfekcji np. ten z oxime.pl o dużej zawartości alkoholu. I nie wpuszczać na raz za dużo ludzi, jak w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...