Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia 2013 Lublin: Znamy program, zobacz kto zagra

Utworzony przez pasti, 26 kwietnia 2013 r. o 15:11 Powrót do artykułu
aaaaaaaaaaaaaaaaa zajebiscie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afromental? serio? ;/ jeśli chodzi o rock, to słabo słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO NIEZŁĄ LIPĘ NAM ZAFUNDOWAŁY SAMORZĄDY UMCS-U I RESZTY. CO TO ZA ZESPOŁY ?KTO TO ZNA? A MIAŁA BYĆ TAKA POMPA .LIPA I TYLE. PROTESTUJE I IDĘ NA JUWENALIA I FELINIADĘ. PS. ZMIENCIE TYCH ORGANIZATORÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie m. in. Hunter i Sabaton. Ale tam koncerty są płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że tym razem gural się pojawi w Lublinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na medykaliach wystapia m.in. Gooral, Letni Chamski Podryw, Łąki Łan, Lady Punk, Coma. wystarczy sprawdzic na oficjalnych stronach zespołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzekoma "Studentko UMCS" przemawia przez Ciebie Urzędowski tudzież Gajewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to żart, bo na razie to nikt mi nie wierzy, że takie gwiazdy będa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok coraz gorzej, gdzie te stare czasy i dobre koncerty? No ale czego się spodziewać jak ludzie w samorządzie teraz są w nim tylko dla baletów, darmowego chlania i inny profitów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gwiazdy, żenada... to sie Widomski postarał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jebie... k pozostałe samorządy się w ch i więcej postarały. Brodki jeszcze nie było, Afromentalu nie było,oprócz Talliba i Vavamuffin to nikogo nie było do tej pory na Juwenaliach w Lublinie... rap/reagge na poziomie no i ten Miuosh <3. brawo Piotrek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak samorząd UMCS robi coś fajnego fajnie, że znowu będzie P.I.W.O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal i żenada........ poza vavamuffin NIC ciekawego....... dodatkowo za olanie korowodu ludzie powinni zbojkotować te kozienalio-kulturalio-prywatną farsę........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, po przeczytaniu "gwiazd", które wystąpią na tegorocznych kozienaliach, muszę z zadowoleniem stwierdzić, że moja intuicja mnie nie zawiodła: DNO i BEZNADZIEJA, TRAGEDIA i MASAKRA !!! W tym roku, podobnie jak w poprzednim nie ma po co iść na koncerty. Wstyd na tle innych majowych koncertów w Lublinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 uczelni i tylko tyle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, naprawdę koncerty na dobrym poziomie, nie mogę się doczekać, w końcu coś nowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest punk! koorwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile trzeba miec lat aby móc w tym uczestniczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy parkingi na ul. Langiewicza przy akademikach będą czynne w tym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...