Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krakowskie Przedmieście: Motocyklista ranny w wypadku

Utworzony przez onaaa, 6 listopada 2011 r. o 18:29 Powrót do artykułu
Przechodzilam kolo tego wypadku. Mercedes mial bok dobrze rozwalony , jak zwykle kierowca puszki jest slepy i tepy zeby zobaczyc motocykliste. Zycze zdrowia motocykliscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pusta to najwyrazniej ty jestes.tez to widzialem i akurat boki w tym aucie były całe. gdyby ten 21-latek jechał jak nakazuja przepisy toby sie taknie stało. troche brawury i kłopoty gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście kierowca puszki niewinny, to nie on wymusił pierwszeństwo. Jesteś ślepy jak Steve Wonder, tylko we łbie pustka. Zamontować serce i gotowy dzwon Zygmunta. Na drugi raz nie odzywaj się ćwoku epitetami do dziewczyny bo to tylko świadczy o twojej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie wdawac sie w czegoly no ale widze ze czasem trzeba! dokladnie to lewy przedni rog mial zniszczony ten mercedes !. I gowno mnie ten kierowca w puszce interesuje bo jakby nie bylo to motocyklista zawsze bedzie na gorszej pozycji wiec mam nadzieje ze szybko dojdzie do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
watson napisał:
Oczywiście kierowca puszki niewinny, to nie on wymusił pierwszeństwo. Jesteś ślepy jak Steve Wonder, tylko we łbie pustka. Zamontować serce i gotowy dzwon Zygmunta. Na drugi raz nie odzywaj się ćwoku epitetami do dziewczyny bo to tylko świadczy o twojej kulturze.
załośni jesteście pseudofani motocykli. kulture onaaa pokazala pierwsza. a ćwok to cie zrobił łotsonie pewnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Wina ewidentna kierowcy Mercedesa TAXI i to bez żadnej dyskusji.Aha ciekawe dlaczego kierowca po zdarzeniu zdjął oznaczenia korporacji dla której pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no motocyklisci sa zawsze bez winny wystarczy przeczytac artykul z przed tygodnia jak jeden taki "rozumny" zebral 200 punktow karnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też zastanawiam się dlaczego Pan kierowsca mercesa odrazu zdjął oznaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj eska eska co narobiles , tylko kasa u was sie liczy,taxiarze a gdzie oczy miales motocykl to tez pojazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to taxi wlaczal sie do ruchu, motocyklista jechal prawidlowo.Szybkiego powrotu do zdrowia mlody czlowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go tego gościa z mercedesa to stary krętacz obcokrajowców wozi w euro bo się nie znają i tak mu się śpieszyło na słupek wymusił stało się teraz powinni mu badania zrobić czy się nadaje wogóle do jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemu trzeba żeby ktoś sprawdził papiery!!! Bo skoro się tak szybko rozklejał to pewnie ma coś nie tak… . brak licencji, wbitego taxi w dowód rejestracyjny, albo OC bez taxi bo tak taniej!!! Ciekawe czy ktoś to sprawdził?! Szybkiego powrotu do zdrowia koleżko z dwóch kółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZELI CZYTA TO SAM POSZKODOWANY W WYPADKU, TO PROSZE DAJ ZNAC CO U CIEBIE. STARALAM CI SIE POMOC, LECZ NIESTETY MAM SOBIE DUZO DO ZARZUCENIA, CHCIALABYM WIEDZIEC JAK SIE CZUJESZ? JAK NOGA? NIE MOGE ZAPOMNIEC O TYM ZDARZENIU, CO CHWILE ANALIZUJE SWOJE DZIALANIA I WIEM ZE NIE BYLY NAJLEPSZE ZA CO CIE BARDZO PRZEPRASZAM. ODEZWIJ SIE PROSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McD napisał:
JEZELI CZYTA TO SAM POSZKODOWANY W WYPADKU, TO PROSZE DAJ ZNAC CO U CIEBIE. STARALAM CI SIE POMOC, LECZ NIESTETY MAM SOBIE DUZO DO ZARZUCENIA, CHCIALABYM WIEDZIEC JAK SIE CZUJESZ? JAK NOGA? NIE MOGE ZAPOMNIEC O TYM ZDARZENIU, CO CHWILE ANALIZUJE SWOJE DZIALANIA I WIEM ZE NIE BYLY NAJLEPSZE ZA CO CIE BARDZO PRZEPRASZAM. ODEZWIJ SIE PROSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten mercedes spod hotelu europa co stoi na chodniku i nigdy nie można przejść chodnikiem . pozdrawiamy chłopaki z radia zt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...