Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zunio (lub któryś z jego gorliwych potakiwaczy w wydziału PR) wydaje się nie dostrzegać tego, co się wokół dzieje i nadal w najlepsze bawi się w dewelorozwój, przy okazji zaśmiecając Planetę dodatkową stertą bezużytecznych bubli, która w ciągu paru miesięcy "zasili" składowiska odpadów, z którymi i tak już sobie miasto nie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też niedawno zainwestowałam w gadżety reklamowe do firmy z taniegadżety.pl, w pierwszej kolejności zamówiłam długopisy z logo, smycze i torby papierowe. Rzeczy są dobre jakościowo do tego starannie wykonane. Firma już długo jest na rynku i ma doświadczenie w branży, a ja wybieram to co najlepsze. Czas realizacji nie jest długi. Teraz myślę nad domówieniem kubków dla pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...