Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krematorium dla zwierząt w Lublinie. Przedsiębiorca złożył pozwolenie na budowę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2018 r. o 06:41 Powrót do artykułu
dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście gdzie faszysci europejscy palili żywcem Żydów nie ma miejsca na spalanie! No pasaram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno juz jest chyba(i to od lat), ale konkurencja to podniesienie jakosci uslug i zacheta do dopasowania do potrzeb uzytkownikow. Tak mysle. I do tego moze powstac religia + ceremonie dla uczczenia przechodzacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalanie ciał to nie polska tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojego psa, który był ze mną 20 lat, pochowałem/ zakopałem w lesie. Tam będzie nie niepokojony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, konkurencja na rynku powinna być. Ja ciągle czekam na krematorium dla ludzi bo wiecznie jakieś debilne protesty oburzonych albo nawiedzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla ludzi nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalanie ciał to nie polska tradycja.
 Głównie chodzi o sens tego spalania: ni ekologii, ni zwyczaju - ot fanaberia, by rozpylić "wodę" na mieszkańców za pomoca GAZU ziemnego. Sppielanie zmarłych, to starożytna, polska tradycja, jednak na stosie, a nie w piecu i drewnem, a nie gazem z Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje niedaleko ul. Stefczyka, widzę komin tej spalarni z okna - nawet sobie niewyobrażanie jaki jest smród jak zaczynają palić te zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyści to byli we Włoszech. W Niemczech byli nazisci. To takie UFO, które odwiedziło nasz kraj miedzy rokiem 39, a 45. I niektorzy Ojroosłowie twierdzą, że znow widzieli to UFO w Warszawie. E.T. go home! Swoją drogą Włosi ładnie wyszli z II Wojny Światowej. Atakowali, niszczyli i jeszcze bidule na poszkodowanych wyszli. Ciekawe, czy Erytrea wyplaciła im kontrybucję, bo za slabo się broniła i zachęcila Włochów do ataku na Albanię i Grecję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w koncu zrobic krematorium do spalania ludzkich zwlok jak w kazdym cywilizowanym kraju. Niestety Polska to nadal ciemnota katolicka i zabobon a zwloki maja "po chrzescijansku" gnic w ziemi - sorry w wybetonowanej jamie, w ktorej zwloki zamieniaja sie w cuchnace bloto latami. Ksiunc proboszcz musi zarobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Semickie chrzescijanstwo to tez nie polska tradycja;p Ciemnota katolska (chociaz sama paradoksalnie antysemicka) prawdopodobnie uwaza semitow, zydow czy arabow za przodkow Polakow hahaha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwość. Ale jak to mówią lewackie miasto, lewackie zwyczaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi wydaje się że to taki myk, najpierw zrobią spopielarnie dla zwerząt a potem jak już się okoliczni mieszkańcy przyzwyczają to za dwa trzy lata zaminią na spopielarnie dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku tygodni nie ma ani dymu ani smrodu.Tez pracuje bardzo blisko i chodzę tamtędy codziennie o różnych porach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy, na przykład, Fionę i Czarusia by tam przyjęli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisy są już zbierane! Nie zgadzamy się na budowę tak blisko domów! Mam nadzieję, że okoliczni mieszkańcy z Lublina też zaczną działać! W końcu to dotyczy ich najbardziej!  Opieszalosc przyszłych sąsiadów budowy przeraża! Działamy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z krematorium zakładu Hades? Przecież ich krematorium normalnie działa przy cmentarzu w Czerniejowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle cebulaczki walczą o wszystko, spopielarnia im przeszkadza, cmentarze też, ale jak wam bliscy umierają to ich kremujecie i chowacie na cmentarzach, grunt żeby na polu Kargula... Ehh polski zaścianku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPALARNIA ZWIERZĄT NA CZUBACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkańcy co Wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...