Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Królowie z Polski, Syrii i Nigerii przejdą w orszaku przez Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 08:26 Powrót do artykułu
A ja słyszałem ,że PIS chce odwołać trzech króli i powołać swoich ale sześciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mówi się o tym i to coraz głośniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król z Polski może zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ich tylko nie dopadły sebixy wyklęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mydlenie oczu parafianom. Król Syrii Asad jest obecnie nienawidzony przez nasze władze. Król Obama już żegna się ze stołkiem a Polsce króluje obecnie Chrystus. Wydaje mi się, że chcą uczcić czasy sprzed 100 lat kiedy Polską zarządzali Mikołaszka wtoryj, Franciszek Józef oraz Wilhelm II. Ostatnia opcja to oddanie hołdu obecnie nam panującym Obamie, Franciszkowi oraz Radzie UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta fota to Pamiatka z Abramowic? Tacy wszyscy podobni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł z Panem , który będzie grał rolę króla a mieszka w schronisku dla bezdomych. Piękny gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...