Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman poparł Jacka Burego. "Jest niezależny finansowo, wszystko wypracował sam"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Mogą z powodzeniem promować lubelskie arbuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, który z kandydatów do Senatu pochwali się takim wsparciem z różnych środowisk politycznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ufaj łysemu. Nie masz pewności, że nie był rudy. A rudy, wiadomo, fałszywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tego nie kupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw byli członkowie Nowoczesnej powinni spłacić długi partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wypracowali za niego swoją pracą 24h za marne grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można równocześnie zarządzać dużą firmą i bawić się w politykę. Konkurencja na rynku jest ogromna i niestety jest bardziej innowacyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA popieram Pana Jacka i zagłosuję na Niego To człowiek uczciwy który godnie będzie reprezentował Lublin w Senacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zły i słaby kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy uczciwy ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury. Jaki to kryształ i przedsiębiorca. Szkoda,źe płaci ubezpieczenie pracowników od najniższej składki resztę bokiem . Kiedy to się skończy, źe wszyscy złodzieje zaczną płacić wszystkie pieniądze i składki tyle ile powinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z milionowymi długami Nowoczesnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- prawi - 52% - oszuści - 22% - PZPR - 9% - zmienni -7% O miejsce w sejmie walczą gumofilce z grajkiem- 4%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL wspiera Nowośmieszną ? Jak za PRLu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie nazwał zamojskim burakiem, a później dowiedziałem się,że sam pochodzi z Józefowa na Roztoczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl popiera  liberałów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rzekomo chrześcijańskie PSL może popierać kogoś z Nowoczesnej? Najprawdopodobniej ateiste (skoro w Nowoczesnej), zwolennika związków partnerskich itd.  Mogli chociaż Marcelego Niezgode albo Annę Augustyniak wystawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analizując pochodzenie to i wykształcenie to raczej Jacek Bury powinien prezentować PSL, a K. Hetman Nowoczesną. A jest na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jacek Bury to właściwy kandydat na dobrego Senatora. Jestem pewien, że będzie sprawował mandat Senatora dla dobra Kraju, dla dobra Lubelszczyzny, dla naszego dobra. Pan Jacek Bury jest dobrze wykształcony, ma duże doświadczenie w gospodarce, samorzadzie i polityce. Działa z pasja i jest waleczny co pokazuje w grze na korcie. Powodzenia Panie Jacku. Z tenisowym pozdrowieniem Lublinianin MM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie nazwał zamojskim burakiem, a później dowiedziałem się,że sam pochodzi z Józefowa na Roztoczu.
 Jacek Bury pochodzi z Józefowa nad Wisłą powiat Opole Lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...