Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk będzie kandydował na szefa lubelskiej PO. Jest oświadczenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2017 r. o 09:42 Powrót do artykułu
Żuk powinien się odciąć od PO - jeżeli chce być dobrym kandydatem platforma t partia skompromitowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żuk-Zmiana". Prezydent Żuk skonsoliduje i odnowi Partię PO, ciekawe jakie bedą dalsze losy Wspólnego Lublina. Jedno wiadomo, musi w końcu powstać realny nowoczesny "IMPULS" aby dać kontrast "Dobrej-Zmianie", o której wiemy, że kuleje jakościowo. Bez konsolidacji, PiS zostanie hegemonem...swołeczeństwa, i wyruguje nawet PSL z własnego matecznika. Tak iwęc duży Szacunek do Żuka za odwagę aby iść do przodu. Jesteśmy głodni sukcesów. Jesteśmy Murem za Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to się zacznie budowa folwarku w regionie a nie tylko w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, wolałabym by się odciął zupełnie od tej partii - totalnie skompromitowanej i której od dawna już nie popieram, po tym co nawyprawiali. Jestem 100% za Żukiem jako prezydentem miasta i 100% przeciwko PO, przeciw stanowiskom dla takich osób jak mucha itd. I Żuk najlepiej jakby grał solo, ugrałby najwięcej, ew. ze Wspólnym Lublinem. Teraz postawił mnie jak to któryś poseł mówił " w rozkroku" ;) bo serio nie chcę popierać nikogo innego na prezydenta , szczególnie nikogo z PISu bo nie mają kompetentnych i przede wszystkim samodzielnie myślących osób na to stanowisko... W nowoczesną i inne twory nie wierzę i tyle. Co tu robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lubelskie struktury PIS nic nie robią i spokojnie czekają na kolejną porażkę wyborcza. Absolutnie nie rozumiem dlaczego centralne struktury PIS przyzwalaja na taką sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku daj sobie spokój, Platformengutremorgen kaput !!!!!!! Jako niezależny kandydat wygrasz, a z Peło nie masz szans !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że najlepiej by zrobił jakby się wypisał z PO i startował jako kandydat niezależny na Prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
"Żuk-Zmiana". Prezydent Żuk skonsoliduje i odnowi Partię PO, ciekawe jakie bedą dalsze losy Wspólnego Lublina. Jedno wiadomo, musi w końcu powstać realny nowoczesny "IMPULS" aby dać kontrast "Dobrej-Zmianie", o której wiemy, że kuleje jakościowo. Bez konsolidacji, PiS zostanie hegemonem...swołeczeństwa, i wyruguje nawet PSL z własnego matecznika. Tak iwęc duży Szacunek do Żuka za odwagę aby iść do przodu. Jesteśmy głodni sukcesów. Jesteśmy Murem za Żukiem.
 Komentarz na poziomie panienki po maturze, zatrudnianej na umowę o dzieło przez prowincjonalną agencję PR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w innych regionach Polski partia PO nie wykazała się "dilligence". Nie oznacza, że u nas ma być podobnie. Taki silny Leader jak Żuk, skonsoliduje PO, i może tchnąc nowe zycie i nowa jakość w tą partię. Lubelskie szczepy każdej partii działającej w Polsce czy to PO, czy PSL, czy PiS, zazwyczaj sa bardziej Lubelskie niz ogólnokrajowe. Dlatego "Sprawny Leader" w postaci Żuka jest wskazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I własnie dzięki takim decyzjom PO-upada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ave Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie najlepszym kandydatem jest K.Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pogonić PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrze napisane panie prezydencie. Żeby skutecznie rządzić, niezbędna jest większość w RM. Lublin się zmienia dzięki środkom europejskim i oby jak najdłużej były dla nas dostępne, co nie jest wcale takie oczywiste wobec tego jak zachowuje się polski rząd wobec europejskich instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały Lublin za Żukiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma mój głos. To najlepszy prezydent w historii miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba, że CBA zagłosuje inaczej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze żeby oszołomów z pisu pogonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...