Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bp Budzik jak i Bp Cislo są jak ojcowie. Troszczą się o każdego księdza i wspaniale zajmują się diecezja. Bardzo dobrze zrobili zawieszając tak złego kapłana jakim jest nasz kolega. Trzeba takich decyzji albo zostali tylko świeci i wspaniali kapłani w naszej djecezji. Dziękujemy Bo za ich wielką służbę i wspaniałą pracę na raz djecezji i opiekę nad każdym jej kapłanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ks.Sowę zawieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakgo znaleść na facebook? A w zakładzie był taki święty dobrze ułożony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Niedrzwicy i kojarzę tego księdza. Podobnie jak proboszcza, który molestował dziewczynę z naszej parafii. Jego w nie napiętnowano w ten sposób, a tu oficjalne i bardzo poważne kroki wraz z podaniem wszystkich danych. Nawet chciałam to sprawdzić, ale nie dokopałam się do wspomnianych mediów społecznościowych.  Co zrobił ten ksiądz, że aż tak go potraktowali? a pedofili, alkoholików i księży, o których wiadomo, ze mają dzieci, ale nadal odprawiają msze po prostu przenoszą po cichu do innej parafii? Pytanie brzmi czy ten ksiądz nie zrobił lub chciał zrobić coś słusznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...