Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie kierował Radiem Lublin?

Utworzony przez Kroll, 2 stycznia 2022 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Skład rady nie jest ważny. Ważna jest realizacja zadań propagandowych obecnego reżimu. Urzędnik może być mierny ale ma być wierny. To co napisałem jest przerażające ale prawdziwe. Szkoda że media tzw. publiczne dzięki PiS już zawsze będą się kojarzyły z papką propagandową niszczącą mózgi słabszym intelektualnie obywatelom. PiS z wami i waszymi "wolnymi" mediami.
 co ty pierd...? poszłuchaj sobie "złote przeboje" - lewacka narracja całą dobę, bonton to samo że nie wpsomnę o zet i rmf. Wszedzie pchają swoje ideologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za czasów komuny służyłem w wojsku, w tym czasie nocny program wg. mnie i moich kolegów był najlepszy w Polsce, było mało gadania za to dużo dobrej muzyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...