Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2016 r. o 10:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie była ochrona? Stare dziadki śniły o emeryturze? Ten rok to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrał Lublin bo chciał wzmocnić tu kadrę szkolących studentów. Pracował po wojnie w UJ a przeniósł się do Lublina. Dzięki temu uczelnia i Lublin zyskali na tym transferze. To tak jakby piłkarz Barcelony przeszedł do Legii. Pomnik z grobu Papy Stamma znalazł się po kilku latach od grabieży. Trzeba mieć nadzieję, że Pomnik Pana Profesora znajdzie się za kilka dni. Oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jacyś nachlani studenci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anetko rzeczniku prasowy UMCS!!!, kto wykonał popiersie...???"pracownicy Wydziału Artystycznego lubelskiej uczelni.."??? WSTYD, że szanowna pani, będąc poniekąd OSOBĄ bądź co bądź KOMPETENTNĄ, nie posiada stosownej wiedzy i przekazuje do prasy bzdurne informacje. Na miejscu autora żądałbym co najmniej sprostowania...ŻENADA KTO REPREZENTUJE i w imieniu kogo wypowiada się rzecznik UMCS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako student, prawie czterdzieści lat temu, patrzyłem zażenowany na tzw. Aleję sfinksów", którą tworzono dla "bohaterów pracy socjalistycznej - "marcowych docentów" i przeciętniaków, nie zasługujących na pomniki. Pomnika nie ma dotąd założyciel KUL-u, prof Idzi Radziszewski, a tu - banda czerwonych towarzyszy, wykreowanych na idoli z okazji przyjazdu towarzysza Edwarda do "pierwszej socjalistycznej uczelni" w 1979 r. Wywieźć ich wszystkich do Kozłówki - jako utrwalaczy marksizmu-leninizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wyglupiajcie się i oddajcie to popiersie. Każdy kto ma jakies info niech pisze! Wstyd Lublin mega wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...