Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Którędy pojedzie trolejbus 154? Konsultacje zakończone

Utworzony przez pawel, 24 września 2014 r. o 17:47 Powrót do artykułu
no ta druga ocja do Mełgiewskiej była by zdecydowanie lepsza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krążownik Lublina, tzw. włóczega. Czy doczekamy się kiedyś prostych, szybkich , przejrzystych połączeń, chociaż szczytowych pomiędzy ościennymi dzielnicami Lublina ?? Ok. jakkomuś pasuje, niech jeździ, ale powinny byc szybkie linie. Mam racje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest wariant nr 1 na Chodźki. Jeszcze lepiej można przedłużyć tą linie z Zana przez Armii Krajowej i Orkana na Węglin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasuje mi ta trasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli trakcja na lwowskiej i andersa będzie NIEUŻYTECZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krążownik Lublina, tzw. włóczega. Czy doczekamy się kiedyś prostych, szybkich , przejrzystych połączeń, chociaż szczytowych pomiędzy ościennymi dzielnicami Lublina ?? Ok. jakkomuś pasuje, niech jeździ, ale powinny byc szybkie linie. Mam racje ?
 
Kolejny krążownik Lublina, tzw. włóczega. Czy doczekamy się kiedyś prostych, szybkich , przejrzystych połączeń, chociaż szczytowych pomiędzy ościennymi dzielnicami Lublina ?? Ok. jakkomuś pasuje, niech jeździ, ale powinny byc szybkie linie. Mam racje ?
Dobrze gadosz!!! Zróbmy protest na ulicach i zażądajmy szybkich połączeń głównymi trasami! Np.:Sławinek -Dw.Gł.PKS -Felin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krążownik to sam jesteś.Widać ostatnio jechałeś trolejbusem 20 lat temu.Szkoda, że kolejna linia przez Wileńską.Dawne 154 jeździło Filaretów,ale jak widać te okolice się nie liczą.A potem narzekają że ludzie samochodami jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia ze tak będzie przecież tą trasę którą wybrano mieszka tam wiecej ludzi.A więc konsultacje tam gdzie mieszka mniej ludzi były bez znaczenia i zupełnie niepotrzebne.Proszę sobie tą trakcję nową zbudowaną rozebrać na Lwowskiej i Andersa bo tylko straszy i jest to wywalenie pieniędzy w błoto.U nas w mieście w każdej dziedzinie życia dba się tylko o Czechów,Czuby i LSM reszta się nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co z przystankiem Targ Pod Zamkiem 01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Abramowickiej na Pancerniaków!!! Idealny pomysł. Te 2 części miasta nie mają praktycznie żadnego połączenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...