Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nie mogę zrozumieć o co chodzi? samochodowych czy samolotowych? Tak czy siak jestem przeciw wszelkim pomnikom. Jakieś to dla mnie bałwochwalcze. Żywa pamięć znaczy więcej.
Ogólnie to masz CYCU problem ze zrozumieniem wszystkiego,mama nie stara się tego jakoś naprawić?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ogólnie to masz CYCU problem ze zrozumieniem wszystkiego,mama nie stara się tego jakoś naprawić?????
Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8 Należy pamiętać, że „ z każdego słowa próżnego, które by wyrzekli ludzie, zdadzą liczbę w dzień sądu. Albowiem ze słów twoich będziesz usprawiedliwiony, i ze słów twoich będziesz potępiony” (Mt 12, 36-37).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda, jest się czego wstydzić.Mieć taką aule i tak ją nazwać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8 Należy pamiętać, że „ z każdego słowa próżnego, które by wyrzekli ludzie, zdadzą liczbę w dzień sądu. Albowiem ze słów twoich będziesz usprawiedliwiony, i ze słów twoich będziesz potępiony” (Mt 12, 36-37).
....ty jesteś "na kacu", czy może ćpałeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To aula uniersytetu więc niech ją nazywają jak chcą.Jak zwykle banda ujadających kundli którzy maja najwięcej do powiedzenia i najbardziej zamierzają z tej auli korzystać.Bijcie POkłony swoim idolom,mnie to nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...