Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kara dla Czarnka = brak subwencji, więc w sumie to Pan Minister nic złego nie powiedział, a na pewno nie chciał nikogo urazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,, Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją.'' Tak samo może powiedzieć o ludziach szerzących ciemnogród i zacofanie, nakazujący żyć skromnie, a sami opływają w luksusach, nauczający o miłości do bliźnich, a sami nimi gardzący. Brawo. Wasz koniec naprawdę już jest bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara dla Czarnka = brak subwencji, więc w sumie to Pan Minister nic złego nie powiedział, a na pewno nie chciał nikogo urazić
 Minister edukacji (tfu) nie da subwencji sobie podległej placówce obcego państwa watykan ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A że tak zapytam nie do końca na temat, ale bardzo mnie nurtuje odpowiedź na to pytanie: jak się czuje szanowna Babcia pana ministra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi mega zaskoczenie Fragment z profilu facebookowego KUL "W imieniu społeczności akademickiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II gratuluję Panu nominacji na stanowisko Ministra Edukacji i Nauki. Czujemy się zaszczyceni, że Profesorowi naszego Uniwersytetu zostało powierzone tak ważne stanowisko rządowe. Na czas pełnienia tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji życzę Panu Ministrowi wszelkiego dobra, wytrwałości w podejmowaniu kreatywnych inicjatyw, wrażliwości na potrzeby świata nauki oraz sprawy edukacji dzieci i młodzieży, a także skutecznego wsparcia instytucji, którym leży na sercu troska o kształt polskiej nauki i szkolnictwa - napisał rektor #KUL ks. prof. Mirosław Kalinowski w liście gratulacyjnym do nowego Ministra Edukacji i Nauki prof. #KUL Przemysław Czarnek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale jakoś mnie nie dziwi decyzja KUL przecież Czarnek mówi dokładnie tak jak chce kościół od takich jak on słyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowa pogardy i nienawiści którą epatuje Czarnek to wstyd dla KUL-u, wstyd dla Lublina i wstyd dla Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogubiłem się: są normalni, czy nie są? Bo jeśli są, to w czym problem? Konstytucja gwarantuje im takie same, jak innym prawa i obowiązki. A jeśli nie są, to Czarnek ma rację. Ja już nie wiem, jak to jest. Proszę o wytłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogubiłem się: są normalni, czy nie są? Bo jeśli są, to w czym problem? Konstytucja gwarantuje im takie same, jak innym prawa i obowiązki. A jeśli nie są, to Czarnek ma rację. Ja już nie wiem, jak to jest. Proszę o wytłumaczenie.
Bo za głupi jesteś, by to pojąć. To dlatego, że traktujesz świat w czarno-białych barwach i w dodatku masz duże problemy z właściwym postrzeganiem rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogubiłem się: są normalni, czy nie są? Bo jeśli są, to w czym problem? Konstytucja gwarantuje im takie same, jak innym prawa i obowiązki. A jeśli nie są, to Czarnek ma rację. Ja już nie wiem, jak to jest. Proszę o wytłumaczenie.
Bo za głupi jesteś, by to pojąć. To dlatego, że traktujesz świat w czarno-białych barwach i w dodatku masz duże problemy z właściwym postrzeganiem rzeczywistości.
 I to jest twoja odpowiedź? Zadałem proste pytania, a ty zamiast mi odpowiedzieć wyzywasz mnie od głupców. Czyli miałem rację określając cię jako załganego, prostackiego, prymitywnego jełopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogubiłem się: są normalni, czy nie są? Bo jeśli są, to w czym problem? Konstytucja gwarantuje im takie same, jak innym prawa i obowiązki. A jeśli nie są, to Czarnek ma rację. Ja już nie wiem, jak to jest. Proszę o wytłumaczenie.
Bo za głupi jesteś, by to pojąć. To dlatego, że traktujesz świat w czarno-białych barwach i w dodatku masz duże problemy z właściwym postrzeganiem rzeczywistości.
I to jest twoja odpowiedź? Zadałem proste pytania, a ty zamiast mi odpowiedzieć wyzywasz mnie od głupców. Czyli miałem rację określając cię jako załganego, prostackiego, prymitywnego jełopa.
OK, zniżę się i ci wyjaśnię. Nie masz racji w kwestii owych praw, jakie rzekomo osobom homoseksualnym gwarantuje Konstytucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...