Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy rozsądne jest rezygnowanie z miliona w miejskiej kasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p***ole, co by w tyn kraju nie zrobić, to zawsze się komuś nie bedzie podobało. A jak by podnieśli opłaty, bo w kasie miejskiej brakuje miliona to byś był zadowolony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p***ole, co by w tyn kraju nie zrobić, to zawsze się komuś nie bedzie podobało. A jak by podnieśli opłaty, bo w kasie miejskiej brakuje miliona to byś był zadowolony?
Już mieliśmy takie czasy że wszystko się wszystkim podobało bo jak się nie podobało to mieli ciepło. Martwi cię to,że ludzie mają różne zdania na jakiś temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po targowiskach się niesie, że w ramach kampanii wyborczej "pupilki" prezydenta kupcy dostali "prezent" w wysokości zwolnienia z opłat w wysokości 1 miliona złotych rocznie. Tyle, że jutro ci sami kupcy usłyszą o braku środków finansowych w budżecie miasta na naprawę schodów, chodnika czy choćby tylko wyłapanie lisów albo innych szczurów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiełbasa wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p***ole, co by w tyn kraju nie zrobić, to zawsze się komuś nie bedzie podobało. A jak by podnieśli opłaty, bo w kasie miejskiej brakuje miliona to byś był zadowolony?
  szkoda wdawać się w polemikę z ludźmi którym wiecznie nic nie pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla prezydenta i radnych - milion zostanie w kieszeni lubelskich przedsiębiorców i o to chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO od lokalnych władz chce się przypodobać przed wyborami? Jak na Majdanku była wojna i proponowane było zniesienie tej opłaty to było to nie możliwe a przed wyborami do sejmu już się dało...żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, nareszcie bardzo mi się podoba ten pomysł. Myślę że sam fakt płacenia podatków wystarczy. Ładnie się zachowali nasi włodarze. Fajnie że dbają o mikroprzedsiębiorców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pokazujecie na zdjęcie to akurat NIE jest targowisko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Pani Radnej Wcisło za przeforsowanie tej uchwały. Dla mojej ciotki to dodatkowe 400zł na miesiąc. A tych pieniędzy "nie przeje" tylko będzie więcej odkładać do ZUSu aby miała lepszą emeryturę (choć ja mam b. złą opinię o tym rozwiązaniu) a to jest dla 40 letnie schorowanej osoby b. ważne. Kolorowa i cukierkowo nie jest, ale zawsze coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nasi włodarze nie obniżą czynszu za lokale użytkowe ,których czynsz wywindowali jak w galeriach handlowych.Ale kolesiostwo w Z.N.K. muszą z czegoś żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję ,żeby miasto dało dotacje dla kupców głosujących na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy rozsądne jest rezygnowanie z miliona w miejskiej kasie...
łysoń robi wszystko,żeby jego partia i jej zwoleńcy zostałi przy głębokim korycie, oczyuwiście przy pomocy naiwnych wyborcóe. W zamian postawi im żółty most
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Marto i Panie Krzysztofie. Najwyższy czas, aby handel odbywał się w miejscach do tego przeznaczonych. Wreszcie zniknie ten bałagan i samowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak giełda na ul. Kresowa jest nielegalnym targowiskiem to kto pobierał opłaty przez 20lat I do kogo trafiały te pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Pani Radnej Wcisło za przeforsowanie tej uchwały. Dla mojej ciotki to dodatkowe 400zł na miesiąc. A tych pieniędzy "nie przeje" tylko będzie więcej odkładać do ZUSu aby miała lepszą emeryturę (choć ja mam b. złą opinię o tym rozwiązaniu) a to jest dla 40 letnie schorowanej osoby b. ważne. Kolorowa i cukierkowo nie jest, ale zawsze coś.
To się razem z "cioteczką" albo rozczarujecie albo zrzucicie na pokrycie kosztów tej nielegalnej uchwały Rady Miasta.   Są w tym zakresie wyroki WSA, bo nie tylko w Lublinie wpadali na pomysł "kiełbasy wyborczej" w postaci podmiotowego zwolnienia od lokalnych opłat lub podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marto w dniu jutrzejszym z chęcią zapraszamy na giełde przy ul.Kresowej. Handlujący z chęcią przeprowadzą z Panią rozmowę odnośnie opłat!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion przy Kresowej to atrakcyjny teren. Graff zapisał go Miastu pod warunkiem, że będzie służył lublinianom jako obiekt rekreacyjny. Na ten teren ma chrapkę Kępa, a że z panią Wcisło są po jednej myśli to trzeba uwalić najpierw targowisko, które utrzymuje stadion, później już będzie z górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...