Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kur…, hu…., zajeb…\" na lekcji religii w gimnazjum

Utworzony przez Johny, 22 stycznia 2010 r. o 01:35 Powrót do artykułu
ksiadz. napisał:
Forma jest uzalezniona od dlugosci. Moj partner ma tyle, ze smialo moze napisac przez "h".
Ot i zaczyna się edukacja forumowiczów .Rodzice do komputerów, bo młodzież już wyedukowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest cyrk nie ma co dużo na ten temat dyskutować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domiii napisał:
to jest cyrk nie ma co dużo na ten temat dyskutować....
Słusznie-nie moje małpy i nie mój cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dziecko uczęszcza na lekcje prowadzone przez księdza o którego tyle hałasu i twierdzi że to najciekawsze lekcje jakie kiedykolwiek miało , ksiądz wymagający zmuszający do myślenia. Ludzie zanim wydacie jakąś opinię pomyślcie trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaniem kuratora wszystko jest OK. Szkoła nie ma wpływu na to co jest nauczane. Kuria czuwa nad tym. A szkoła państwowa ma tylko płacić wynagrodzenie. I mordę w kubeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jojne napisał:
AGORA jest od narkotyków ( zezwolić na miękie ) od pedałow ( najlepiej jak jest to ksiądz ) od zboczeńców ( najlepiej jak jest to ktoś z Samoobrony a nie znany Senator ) tylko zapomniała o wulgaryzmach, w którym to temacie wyprzedził ją Kościół i tu jest pies pogrzebany. Nie mogąc darować zabrania jej tematu na ogólnopolską akcję ( mieliby co pisać na całą wiosnę 2010r) mszczą się na odważnym księdzu. Ciekawi mnie jak ten temat poda TVN.
Dlatego jestem dumny z mojego moherowego bereta i nigdy mojej głowy nie ogrzeję ANGORĄ kupioną w AGORZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiadz na obrazku uczyl mnie, i bylem bardzo zadowolony! doglebnie tlumaczyl wszystko zwiazane z religia, moja klasa czesto poruszala z nim tematy ktore chciala nawet trudne jak-seks, uzywki, przeklenstwa i wiele wiele innych. ten ksiadz to jak narazie moj najlepszy nauczyciel religi jakiego mialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcja jaką się sprawuje zoobowiązuje do czegoś. Wstyd i hańba. Oczywiście, że młodzież wyklina. Każdemu się zdarza. Jednak ten ksiądz posunął się za daleko. Znany jendak jest ze swego specyficznego sposobu nauczania. Miałam nieprzyjemność odbycia u niego nauki, jaką w tym kościele odbywa się, zanim dziecko dostąpi "łaski"chrztu. Łaski nie jako daru Bożego, tylko łaski z jaką zechciał zezwolić na cowy hrzest. Wszyscy obecni zostali zwyzywani od pogan, katolickich nieuków. Robił egzamin z definicji kościelnych. Nie z przykazań czy sakramentów ale z definicji. Co to jest sakrament? itp. Cokolwiek zostalo powiedziane, było negowane, nawet jeśli odpowiedź była prawidłowa ksiądz znał lepszą. Było to bardzo nieprzyjemne przeżycie. W normalnych okolicznościach, słuchając takich rzeczy, człowiek wyszedłby, jednak tutaj, niestety musi siedzieć, jeżeli chce mieć dziecko ochrzczone. Jest to jedna z nielicznych chwil kiedy księża mogą sobie poużywać na wiernych. Nie jest to jedyny ksiądz w tej parafii, skoro nie ma elementarnej wiedzy z zakresu pedagogiki, powinien być odsunięty od pełnionej funkcji. To że młodzież przeklina nie jest żadnym wytłumaczeniem. W mysl takiej zasady, policjant skoro ma do czynienia z bandziorami,mordercami i gwałcicielami, także powinien w świetle prawa mordować, gwałcić i kraść - czy tak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Funkcja jaką się sprawuje zoobowiązuje do czegoś. Wstyd i hańba. Oczywiście, że młodzież wyklina. Każdemu się zdarza. Jednak ten ksiądz posunął się za daleko. Znany jendak jest ze swego specyficznego sposobu nauczania. Miałam nieprzyjemność odbycia u niego nauki, jaką w tym kościele odbywa się, zanim dziecko dostąpi "łaski"chrztu. Łaski nie jako daru Bożego, tylko łaski z jaką zechciał zezwolić na cowy hrzest. Wszyscy obecni zostali zwyzywani od pogan, katolickich nieuków. Robił egzamin z definicji kościelnych. Nie z przykazań czy sakramentów ale z definicji. Co to jest sakrament? itp. Cokolwiek zostalo powiedziane, było negowane, nawet jeśli odpowiedź była prawidłowa ksiądz znał lepszą. Było to bardzo nieprzyjemne przeżycie. W normalnych okolicznościach, słuchając takich rzeczy, człowiek wyszedłby, jednak tutaj, niestety musi siedzieć, jeżeli chce mieć dziecko ochrzczone. Jest to jedna z nielicznych chwil kiedy księża mogą sobie poużywać na wiernych. Nie jest to jedyny ksiądz w tej parafii, skoro nie ma elementarnej wiedzy z zakresu pedagogiki, powinien być odsunięty od pełnionej funkcji. To że młodzież przeklina nie jest żadnym wytłumaczeniem. W mysl takiej zasady, policjant skoro ma do czynienia z bandziorami,mordercami i gwałcicielami, także powinien w świetle prawa mordować, gwałcić i kraść - czy tak??
...oj aguś aguś, jaka Ty biedna jesteś... aż mi Cie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chłopczyk ma kaca napisał:
Jeśli "k***a, c***j z******ny" to imię boga tego księdza, to przecież ma rację w świetle owego przytaczanego drugiego przykazania jakiegoś tam. Widać chce chłop trafić do milusińskich używając ich języka...no i jak to wysłannik jedynie słusznych racji religijnych w tym kraju, robi wszystko, co może, żeby tylko przekonać do swojej sekty jak najwięcej 'frajerów'.
ty je***a ku*** zamknij morde od frajerow to wyzywaj sobie rodzinke pedale zaje***a cipo !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko43 napisał:
Popieram księdza. Bardzo dobrze, ze podjął ten temt. Wulgaryzm młodych przekracza wszelkie granice. Wystarczy przejechać sie autobusem miejskim, aby usyszec jak młodzież wylgaryzuje wszystko. Rodzice kochani, zamiast tak sie bulwersować, to posłuchajcie swoich dzieci jak one rozmawiają. Na katechezie ten temat jest czasie i bardzo dobrze, że został podjęty. Brawo dla księdza.
POPIERAM !!!! Mieszkam tuż obok Gimnazjum i słyszę codziennie, jakich epitetów używają uczniowie z w /w szkoły. Rodzice udają , że nie widzą tego problemu u swoich pociech. Tak samo , jak nie dopuszczają do swojej świadomości, że ich ,,dziecko" mogłoby komukolwiek wyrządzić krzywdę. Gdzie jest najwięcej małoletnich przestępców????? WŚRÓD GIMNAZJALISTÓW !!!! O galeriankach nie wspomnę .... Rodzice-czas najwyższy bardziej przyjrzeć się swoim dzieciom, a księdzu PODZIĘKOWAĆ, że stara się czegoś dobrego nauczyć te Wasze zepsute dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie młodzież zna takie słowa. No cóż... To co, to zaraz sięgać bruku? Ideał tam leży? Jest tyle słów, tyle przykładów możemy dać... Owszem, bardziej wyszukanych. Chyba się Ksiądz zagalopował, proszę Księdza ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł nie jest felietonem i nie przedtawia rpoblemu w soposób obiektywny. Autor najwyraźniej chcial wywołać sensację (taką rolę spełnia pzrede wzystkim nieadekwatny do problemu tytuł), a przy okazji zdeprecjeonować katechetę, bo taki jest obecnie kierunek i założenia tego rodzxaju piśmideł. Powoli mam dość tych płytkich, nędznych i populistycznych tekstów publikowanych w DW. Na razie usuwam adres DW spośród "ulubionych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać *używania telefonów na lekcjach.Powinny być szafki i każdy uczeń powinien zostawić tam swój telefon tak jest min. w USA. A teraz wychodzi na to*że uczniowie decydują jak ma wyglądać lekcja. Jak coś się nie spodoba uczniowi* telefon!. I do netu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ksiadz nie powinien juz wogole uczyc mlodziezy czy dzieci jezeli nie potrawi wytrzymac emocjonalnie na lekcji w gimnazju,A POZATYM NIE ROZUMIEM JAK WOGOLE KSIADZ MOZE ,,WYPISYWAC TAKIE WULGARYZMY'' NAWET JEZELI KTOS TAK POWIEDZIAL NA LEKCJI TO POWINIEN DOSTAC ZA TO NAGANE LUB UWAGE DO DZIENNIKA .NIE KAZDY UZYWA NA CODZIEN TAKICH SLOW WIEC WOGOLE NIE ROZUMIEM IDEI TEGO KSIEDZA,PONIEWAZ NIE POWINIEN TAK ROBIC I NALEZY WYCIAGNAC ZA TO OSTR KONSEKWENCJE .-BO TO NIE JEST LICEUM CZY SZKOLA WYZSZA GDZIE NAWET DOROSLI MOGA UZYWAC TEGO RODZAJU SLOW.TAM SA TEZ GRZECZNE I PRAGNACE WIEDZY DZIECI DLA KTORYCH TAKIE SRODKI POKAZANIE ZLYCH RZECZY ODBIJAJA SIE ZNACZNIE NA PSYCHICE I ZNIECHECENIA DO PRZEDMIOTU!!!! JEZELI KSIAD CHCIAL POKAZAC SWOJE IDEE POWINIEN ZROBIC TO W BARDZIEJ SUBTELNY I DELIKATNIEJSZY SPOSOB!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Funkcja jaką się sprawuje zoobowiązuje do czegoś. Wstyd i hańba. Oczywiście, że młodzież wyklina. Każdemu się zdarza. Jednak ten ksiądz posunął się za daleko. Znany jendak jest ze swego specyficznego sposobu nauczania. Miałam nieprzyjemność odbycia u niego nauki, jaką w tym kościele odbywa się, zanim dziecko dostąpi "łaski"chrztu. Łaski nie jako daru Bożego, tylko łaski z jaką zechciał zezwolić na cowy hrzest. Wszyscy obecni zostali zwyzywani od pogan, katolickich nieuków. Robił egzamin z definicji kościelnych. Nie z przykazań czy sakramentów ale z definicji. Co to jest sakrament? itp. Cokolwiek zostalo powiedziane, było negowane, nawet jeśli odpowiedź była prawidłowa ksiądz znał lepszą. Było to bardzo nieprzyjemne przeżycie. W normalnych okolicznościach, słuchając takich rzeczy, człowiek wyszedłby, jednak tutaj, niestety musi siedzieć, jeżeli chce mieć dziecko ochrzczone. Jest to jedna z nielicznych chwil kiedy księża mogą sobie poużywać na wiernych. Nie jest to jedyny ksiądz w tej parafii, skoro nie ma elementarnej wiedzy z zakresu pedagogiki, powinien być odsunięty od pełnionej funkcji. To że młodzież przeklina nie jest żadnym wytłumaczeniem. W mysl takiej zasady, policjant skoro ma do czynienia z bandziorami,mordercami i gwałcicielami, także powinien w świetle prawa mordować, gwałcić i kraść - czy tak??
ćwierćinteligentka poszła do kościoła i myślała, że - jak zawsze:pomacha cycami, deb***nie się wyszczerzy i będzie git ... a tu wstrętny ksiądz śmiał wymagać elementarnej wiedzy od człowieka, który deklaruje, że chce po katolicku wychować. No skandal!!!! żal mi cie, a najbardziej tego twojego dziecka... mieć taka matkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rksmotor napisał:
ty je***a ku*** zamknij morde od frajerow to wyzywaj sobie rodzinke pedale zaje***a cipo !!!!!!
No pewnie, że zwyzywam...twoją ci**ko motorowerowa : frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem-to tylko rodziców to zbulwersowało-bo uczniowie byli zachwyceni lekcją... A biedni rodzice nadal myślą,że ich słodkie pociechy są "święte". Otwórzcie oczy drodzy rodzice-Wasze pociechy takich słów używają nagminnie-i nie jest to dla nich coś nowego. To jest Ich potoczny język-zwłaszcza,jeżeli tego nie słyszycie. Pocieszające jest to-że moda na przeklinanie mija prawie jak ręką odjął zaraz po ukończeniu gimnazjum(w większości przypadków ) Brawo dla księdza!W kocu od dawna wiadomo,że najłatwiej dotrzeć do młodych ludzi wczuwając się w ich tok myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka pogimnazjalna napisał:
Z tego co wiem-to tylko rodziców to zbulwersowało-bo uczniowie byli zachwyceni lekcją... A biedni rodzice nadal myślą,że ich słodkie pociechy są "święte". Otwórzcie oczy drodzy rodzice-Wasze pociechy takich słów używają nagminnie-i nie jest to dla nich coś nowego. To jest Ich potoczny język-zwłaszcza,jeżeli tego nie słyszycie. Pocieszające jest to-że moda na przeklinanie mija prawie jak ręką odjął zaraz po ukończeniu gimnazjum(w większości przypadków ) Brawo dla księdza!W kocu od dawna wiadomo,że najłatwiej dotrzeć do młodych ludzi wczuwając się w ich tok myślenia.
[i]Brawo dla księdza!W kocu od dawna wiadomo,że najłatwiej dotrzeć do młodych ludzi wczuwając się w ich tok myślenia. [/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co w tym złego - o seksie i przekleństwach też powinno sie mówic na lekcji religii, i przestrzegac przed złem tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...