Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską

Utworzony przez CS REHAB, 17 stycznia 2013 r. o 15:30
Centrum szkoleniowe REHAB organizuje KURS KAMIENIAMI WULKANICZNYMI POŁĄCZONY Z KURSEM MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ w Lublinie. Całkowity koszt kursu (dwie metody) -450 zł ! w cenie kursu zestaw baniek chińskich GRATIS! Termin kursu: 21/22.02.2013 Istnieje możliwość odbycia jednego szkolenia! KURS MASAŻU KAMIENIAMI: 350 zł KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ: 200 zł Oferujemy: certyfikaty ukończenia kursu, materiały szkoleniowe, wyposażone sale, kameralne grupy, czas kursu - 10 godzin zegarowych Program: Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi: cz. teoretyczna - historia masażu kamieniami - omówienie oddziaływania masażu kamieniami - omówienie zasad wykonywania masażu cz. praktyczna - pokaz masażu kamieniami na całe ciało - ćwiczenia praktyczne Kurs masażu bańką chińską: cz. teoretyczna: - historia masażu bańką chińską - omówienie oddziaływania masażu leczniczego oraz antycellulitowego bańką chińską, - omówienie zasad wykonywania masażu - sposób prowadzenia klienta (konsultacja, ilość zabiegów, czas trwania zabiegu, ewentualne konieczne modyfikacje) - omówienie możliwości łączenia masażu bańką z innymi masażami - proponowane nośniki do wykonywania masażu - rodzaje wykorzystywanych w masażu baniek cz. praktyczna: - technika przystawiania baniek, - nauka i pokaz masażu leczniczego - nauka i pokaz masażu antycellulitowego Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w dowolnym miejscu w Polsce. Grupa min 8 os. Dla organizatora kursu odbywa się on wtedy ZA DARMO! Szczegółowe informacje: tel: 794 761 317 e-mail: rehab.kursy@wp.pl www.masaz-kursy.pl Serdecznie zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłam - http://www.new-nails...urs-masazu.html Jeśli masaż to od razu szkolenie zawodowe, oczywiście zakładając, że chcecie na tym zarabiać godziwe pieniądze. Masaż nie jest prostym tematem, szkolenie trwa 120h, ale jeśli potraficie się zaangażować, to na pewno temu podołacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co dalej? Robię takie szkolenie, mam jakieś tam papiery i to wystarczy do pracy w salonie kosmetycznym? Czy nie potrzebuję jakiejś dodatkowej wiedzy... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz przede wszystkim doświadczenia - to absolutna podstawa. To czego nauczysz się na szkoleniu, po prostu musi być udoskonalane, bo tylko wtedy będziesz specjalistą w dziedzinie. Tak więc praca i doświadczenie - New Nails przygotuje cię odpowiednio do zdobywania tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej branży trzeba cały czas się doszkalać No i faktycznie trzeba mieć doświadczenie, więc na początku bierz praktyki i staże - to ci pomoże. No i oczywiście cały czas rób kolejne kursy masażu - tu papierki się przydają no i przy okazji nabywasz nowych umiejętności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Opole - 22-24.3 tajski 800zl Kampinos k Warszawy (planowane Wielkanoc, Majowka, Boze Cialo) - 29.3.2013 stopy 300zl - 30.3-1.4 tajski 700zl - 1.5 tajski glowy/szyi/twarzy/barkow 300zl Znizki: tajski+stopy lub glowy 900zl Kielce - 12-14.4 tajski 1000zl - 15.4 stopy 500zl - 16.4 stemple 500zl Szczecin - 5-7.4 tajski 800zl - 20-21.4 indonezyjski 600zl - 30.5 stopy 400 - 31.5-2.6 tajski 800zl Lublin - 18 i 19.5 stopy 400zl Siedlce - 14-16.6 tajski 800zl Koszalin - 5-7.7 tajski 800zl Wiosna sa możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Planowany kurs tajskiego w Poznaniu, stop w Swieradowie Zdroju na wiosne, stopy w Koszalinie latem. Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200, oba 550zl. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. http://massagethai.info [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...