Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską

Utworzony przez rehab, 21 stycznia 2013 r. o 17:00
Centrum szkoleniowe REHAB organizuje KURS KAMIENIAMI WULKANICZNYMI POŁĄCZONY Z KURSEM MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ w Lublinie. Całkowity koszt kursu (dwie metody) -450 zł ! w cenie kursu zestaw baniek chińskich GRATIS! Termin kursu: 21/22.02.2013 Istnieje możliwość odbycia jednego szkolenia! KURS MASAŻU KAMIENIAMI: 350 zł KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ: 200 zł Oferujemy: certyfikaty ukończenia kursu, materiały szkoleniowe, wyposażone sale, kameralne grupy, czas kursu - 10 godzin zegarowych Program: Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi: cz. teoretyczna - historia masażu kamieniami - omówienie oddziaływania masażu kamieniami - omówienie zasad wykonywania masażu cz. praktyczna - pokaz masażu kamieniami na całe ciało - ćwiczenia praktyczne Kurs masażu bańką chińską: cz. teoretyczna: - historia masażu bańką chińską - omówienie oddziaływania masażu leczniczego oraz antycellulitowego bańką chińską, - omówienie zasad wykonywania masażu - sposób prowadzenia klienta (konsultacja, ilość zabiegów, czas trwania zabiegu, ewentualne konieczne modyfikacje) - omówienie możliwości łączenia masażu bańką z innymi masażami - proponowane nośniki do wykonywania masażu - rodzaje wykorzystywanych w masażu baniek cz. praktyczna: - technika przystawiania baniek, - nauka i pokaz masażu leczniczego - nauka i pokaz masażu antycellulitowego Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w dowolnym miejscu w Polsce. Grupa min 8 os. Dla organizatora kursu odbywa się on wtedy ZA DARMO! Szczegółowe informacje: tel: 794 761 317 e-mail: rehab.kursy@wp.pl www.masaz-kursy.pl Serdecznie zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Kampinos k Warszawy (kolejne planowane listopad) - 15.8 stopy 300zl - 16-18 tajski 700zl - 19-21.8 zaawansowany 800 Znizki: tajski+stopy 900zl, tajski+zaawansowany 1400, 3 kursy 1500. - 22-23.8 indonezyjski 600zl Siedlce - 7.9 stopy 300zl - 8.9 stemple 300zl - 10-12.10 tajski 800zl Lublin - 4-6.10 tajski 800zl Szczecin - 1-3.11 tajski 800zl Rzeszow - 9-11.11 tajski 800zl Możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Planowany kurs tajskiego, stemplami w Lublinie latem, stopy w Koszalinie jesien. Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200, oba 550zl. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. http://massagethai.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamienie są spoko bo nieźle relaksują. wiem, bo w denique zamawiam tylko ten masaż. tak wycisza fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w okolicy zrobię zawodowe szkolenie masażu, przygotowujące do pracy w tym zawodzie? Ile czasu potrzebuję na to, aby rzeczywiście bardzo dobrze wykonywać te zabiegi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w okolicy? Musisz kierować się na Warszawę. Tak faktycznie szanse na zdobycie kwalifikacji są całkiem spore - masz new nails, które robi szkolenia zawodowe. Długi program, spore możliwości, o ile to dobrze przepracujesz. Mają tam prawdziwych fachowców - o ile będziecie potrafili się porządnie zaangażować to wszystko wyjdzie wam na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, ale na jakiej podstawie mam wybrać niby ich? W zasadzie nie podajesz choćby jednego sensownego argumentu przemawiającego za tym, że warto się szkolić właśnie z nimi. Więc dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi program, instruktorzy spoko, masz modela do dyspozycji, stosujesz te same produkty co w salonach masażu, podchodzą do ciebie na poważnie. Czyli nie odwalanka i produkcja papierów tylko faktycznie zaangażowanie w to, abyś wyszedł z tego z jakąś sensowną wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie znajdę niczego sensownego, to pewnie ostatecznie skończę u nich, dzięki za propozycje. Patrząc po forach to chyba w Polsce nie mamy w tym temacie wielu dobrych szkół. Aż trudno uwierzyć, w tych latach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znajdziesz nic sensownego. Rok temu sama szukałam i również skończyłam u nich. Najważniejsze jest znalezienie kogoś, kto ma doświadczenie w temacie i faktycznie może zaproponować gdzie się uczyć, aby to miało sens. New nails te szkolenia robi rzeczywiście dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej:   Kampinos k Warszawy majowka - 30.4.2015 stopy 300zl - 1-3.5 tajski 700zl Oba kursy 900zl Kielce - 8-10.5 tajski 800zl, amatorzy 500zl (para 800zl) Lublin - 16.5 stopy 300zl - 17.5 glowa/twarz/szyja 300zl Możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. strona massagethai kropka info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkolenie w beauty lux robi różnicę, jest wymagające, ale też w taki właśnie sposób zdobywa się zawód. To nie jest tak, że nagle z niczego zrobicie coś dużego, wszystko dzieje się z czasem. Zakres szkolenia jest wręcz ogromny, ale zdecydowanie warto jest podjąć ten temat i się w nim rozwijać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Zawodowe w Beauty lux, długie i wymagające, ale konkretne - tam się można nauczyć wszystkiego, co związane z tym zawodem. Na pewno nigdy nie będzie tak, że nagle z niczego wzniesiecie się na wyżyny. To wszystko musi trwać, ale też wszystko jest do zrobienia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty Lux nauczy was zawodu masażysty, ale tych szkoleń jest do przerobienia wiele. Chodzi głównie o to, że mnóstwo jest technik masażu, a jeśli chcecie zadowolić klienta, to musicie znać zdecydowanie wszystkie albo chociaż większość. Jak dla mnie - to najłatwiejsza droga do tego zawodu, bo na pewno pozbawione sensu jest robienie z tego zakresu studiów. Szkoleniami też to potrwa, ale nauka będzie zdecydowanie bardziej konkretna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...