Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Latarnie na S17 nie trzymają pionu

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2013 r. o 22:09 Powrót do artykułu
Witam! ten artykuł bardzo mnie nie zdziwił jest to temat bardzo aktualny..podobnie jest na S19.Postawiono tam latarnie jakiś czas temu a do tej pory cześć latarni się nie świeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tyle hałasu - wykonawca poprawi w ramach gwarancji i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić ,taka fuszerka na drogach to standard.Na niedawno ukończonej S19 sytuacja podobna z latarniami.stoją one tam od pewnego czasu a część z nich wogóle się nie świeci .Pewnie ta sama firma je wykonywała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za Inspektor Nadzoru pozwolił na montaż latarni, kiedy nie było do tego odpowiednich warunków atmosferycznych? Są przecież specyfikacje, które określają te warunki. Ktoś to w ogóle czytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłaszam konkurs na nazwę okresu budowlanego rządów kolicji PO/PLS. Nie socrealizm, a ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był taki kapuś i konfident tw. ALEK,został niestety prezydentem,rzadko kiedy trzymał pion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latarnie latarniami ale ktos wspomniał o odwodnieniu i jego niewłasciwym wykonaniu w okolicach wiaduktów, potwierdzam jechałem po deszczu masakra !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w stawianiu słupów jesteśmy potęgą. Teraz walczymy o prymat w słupach wyginających się i koślawych. Dzięki poświęceniu urzędników i wykonawców będziemy supermocarstwem. Myślę, że Ratusz powinien uchwalić medal pn. lubelskie dziadostwo. Nominacje w br. ,na wstępie proponuję przyznać ekipie od wyginających się słupów przy Unickiej i znanej już szeroko ekipie przebudowującej skrzyżowanie Głęboka - Filaretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
pit napisał:
. Poprawianie na sztukę oznacza: poprawianie permanentne, dodatkowe zagrożenie dla kierowców i robotników i zawroty głowy uczestników ruchu przy odwilży. Ciekawe czy ktoś za to odpowie?
[*]Poprawiałeś kiedykolwiek taki przekrzywiny słup chłopie? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.